Krati sp. z o.o. - Kable 3w1 • https://krati.eu/


Współczesny marketing wymaga poszukiwania innowacyjnych technik, które niosą treść reklamową w sposób delikatny, nienachalny, a wręcz niewyczuwalny. Potencjalny odbiorca stał się bowiem wyczulony na próby perswazji i z dużą nieufnością podchodzi do każdej formy promowania firmy czy produktu. Jedynie niezauważalne działania mogą przynieść skutek. Idealnym rodzajem takiego procesu stały się gadżety z brandem, które mogą być np. rozdawane bezpłatnie jako dodatek do zamówienia lub upominek po odbytej konferencji. Żeby jednak spełniały one swoją funkcję, powinny odznaczać się przydatnością dla klienta. Takie są kable 3w1 produkowane przez firmę Krati. 

Propozycja kierowana jest do przedsiębiorstw, które pragną wypromować swoją markę i zaistnieć w świadomości masowego odbiorcy w przestrzeni publicznej. Jest to oferta dotycząca tzw. reklamy zewnętrznej, która charakteryzuje się olbrzymią siłą perswazji, a jednocześnie ma delikatną formę. Są to produkty praktyczne, które będą z chęcią użytkowane przez właścicieli, dzięki temu wszędzie tam, gdzie pojawią się oni z tym sprzętem, umieszczony na nim znak graficzny promowanej firmy będzie wysyłał treść marketingową. Przełoży się to na zaistnienie danej marki wśród dużego grona potencjalnych klientów oraz budowanie pozytywnych skojarzeń z nią związanych. To jedna z najtańszych, a jednocześnie spełniających swoje zadanie technik.

Przedsiębiorstwo oferuje możliwość zamówienia dowolnego kształtu. Mogą to być proste kostki z wejściem USB, z których wychodzić będą kable z trzema różnymi końcówkami, ale istnieje jednak możliwość wykonania bardziej rozbudowanych wzorów z tematycznym wykończeniem. Na przykład w przypadku zakładu wulkanizacyjnego obudowa z miejscem na wtyczkę może stanowić kształt opony. Taki zabieg znacznie zwiększy atrakcyjność przedmiotu, a tym samym skuteczność perswazyjną. 

Klienci, którzy skorzystali z propozycji producenta, chwalą przede wszystkim profesjonalne wykonanie oraz bardzo wysoki stopień wizualnej atrakcyjności. Zamówienia realizowane są terminowo, a ceny niskie.WWW: https://krati.eu/

Dodano: 2019-06-15

Miejscowość: Warszawa

Adres: Al. Jerozolimskie 81

Kod pocztowy: 02-001

Telefon: 882 170 152WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
© Copyright 2019 | robomotion.rzeszow.pl