MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR - https://audiotour.pl - Głos lektora


Aby zachęcić turystów do zwiedzania, stosuje się wiele ciekawych inicjatyw. Wystawy i kolekcje muzealne są atrakcyjnie rozlokowane i co jakiś czas uzupełniane. Dba się o odpowiednią estetykę pomieszczeń, tworzy się piękne, wyglądające bardzo realistycznie makiety, w które następnie wkomponowuje się wytwory sztuki. Pracownicy odpowiedzialni za udostępnione publice dzieła, oprócz ich konserwacji, skrupulatnie zbierają różnego rodzaju ciekawostki i anegdoty na ich temat, by przedstawić dany obraz lub rzeźbę nie tylko jako obiekt przestrzenny, ale także opowiedzieć historię jego powstawania. Takie obcowanie ze sztuką pozwala na głębsze poznanie zarówno samego dzieła, jak i jego autora oraz dostarcza wielu cennych informacji, które nieraz potem przydają się w życiu, a nawet umożliwiają zabłyśnięcie w towarzystwie. 

Popularną i często stosowaną przez muzea w Polsce i na świecie opcją jest udostępnianie audio przewodników, które, korzystając z nowoczesnej technologii namierzania lokalizacji, potrafią przekazać istotne dla zwiedzającego informacje o obiekcie muzealnym, przed którym właśnie znajduje się turysta. Głos w słuchawce odzywa się w wybranym przez słuchacza języku, więc udostępniona wiedza jest zrozumiała i łatwa do przyswojenia. Cały system to wygodna w użyciu forma poznawania sztuki, która sprawia, że zwiedzający czuje się, jakby miał przy sobie prywatnego i gotowego na każde pytanie przewodnika, który przeprowadzi go w wybranym, indywidualnym tempie przez całą galerię i pozwoli w spokoju nacieszyć się pięknem udostępnionych malowideł lub innego rodzaju dzieł.

Decydując się na tego typu rozwiązanie w obiekcie użyteczności publicznej, jak wspomniane muzeum, galeria sztuki czy wystawy różnego rodzaju dzieł, warto zadbać, by głos lektora idealnie oddawał klimat przedstawionych prac. Na stronie internetowej audiotour.pl można zapoznać się z próbkami głosów profesjonalnych lektorów, a następnie wybrać najlepszą możliwą opcję do swojego audio przewodnika. Realizator zadbał o różnorodność dostępnych głosów do wyboru zarówno jeśli chodzi o tonację, jak i płeć wykonawcy.

 WWW: https://audiotour.pl

Dodano: 2021-04-05

Miejscowość: Kraków

Adres: Adama Prażmowskiego 19E

Kod pocztowy: 30-399

Telefon: 605 074 637

Źródła: https://audiotour.pl/bankglosow


Autor: Milena Borowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Stachurski Przeprowadzki


WIĘCEJ
Card image cap

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki


WIĘCEJ
Card image cap

DAUL Jacek Jastrzębski


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl