PROQRES POLAND Sp. z o.o. - https://www.proqres.eu/ | Outsourcing pracowników z Ukrainy


Coraz większa liczba polskich przedsiębiorców decyduje się na zatrudnianie pracowników pochodzących z Ukrainy. Samodzielne załatwienie wszystkich urzędowych formalności jest dosyć czasochłonne i skomplikowane, dlatego w wielu sytuacjach znacznie korzystniejszy może okazać się outsourcing pracowników z Ukrainy. Najważniejsze, aby podjąć współpracę z doświadczoną i zaufaną marką, która działa w branży od lat i zapewnia dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Przed skorzystaniem z tego rodzaju usług warto także sprawdzić, czy określona firma posiada wszystkie wymagane pozwolenia i działa w pełni legalnie.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać z outsourcingu pracowniczego?

Najczęściej właściciele zakładów produkcyjnych decydują się na tego typu rozwiązania w momencie problemów z dyspozycyjnością pracowników (m.in. ze względu na okres urlopowy czy też sezon zachorowań) lub podczas otrzymania większej liczby zleceń od kontrahentów. Dzięki dodatkowej liczbie zatrudnionych będzie można uruchomić kolejną linię lub pracować na kilka zmian, a także w weekendy - bez obawy o przekroczenie dozwolonych godzin pracy wynikających z obowiązujących przepisów. Ogromną zaletą leasingu pracowniczego jest możliwość zatrudnienia dodatkowych osób jedynie na określony czas, a wszystkie formalności dotyczące umów i warunków pracy są ustalane jedynie z przedstawicielem agencji, który następnie oddelegowuje pracowników i sam się z nimi rozlicza.

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem proqres.eu można znaleźć szczegółowe informacje na temat wynajęcia doświadczonych pracowników z Ukrainy do pracy na produkcji. Marka świadczy tego rodzaju usługi na terenie Łodzi oraz wielu innych polskich miast. Na początek najlepiej umówić się na wstępne konsultacje, aby poznać szacunkowe koszty i warunki współpracy. Firma proponuje także wiele innych rozwiązań dla właścicieli zakładów produkcyjnych, m.in. przeprowadzenie kontroli jakości czy pomiarów detali (również w branży motoryzacyjnej), a także selekcjonowanie komponentów i wyrobów gotowych.WWW: https://www.proqres.eu/

Dodano: 2021-05-01

Miejscowość: Łódź

Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A

Kod pocztowy: 90-418

Telefon: 535 880 241WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AMW Logistics


WIĘCEJ
Card image cap

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl