Pomoc Drogowa Laweta - https://laweta-pomocdrogowa.pl/ - Holowanie kórnik


Kierowca, którego samochód odmówił posłuszeństwa na drodze, może poprosić o wsparcie specjalistów z firmy Pomoc Drogowa Laweta. Świadczy ona usługi na wysokim poziomie. Dba o zadowolenie klientów. Na ich zgłoszenia reaguje natychmiastowo - dociera pod wskazane przez nich adresy w możliwie najkrótszym czasie. W ten sposób pragnie oszczędzić klientom nerwów, w także zadbać o ich bezpieczeństwo.

Fachowcy mogą m.in. dowieźć kierowcy paliwo lub wymienić pękniętą oponę. Na ich pomoc mogą liczyć osoby, których samochód został uszkodzony w wyniku np. stłuczki. Otrzymają one auto zastępcze z OC sprawcy. Dzięki temu w okresie, gdy ich pojazd będzie znajdował się u mechanika, nie zostaną pozbawione środka transportu. Klient, którego samochód ucierpiał w zdarzeniu na drodze, może liczyć nie tylko na bezpieczne odholowanie auta do warsztatu. Firma zapewni mu także pomoc w załatwianiu formalności związanych z ubieganiem się o odszkodowanie.

Specjaliści dysponują lawetą o ładowności do 12 ton. Mogą nią przetransportować pojazdy wielkogabarytowe, w tym m.in. busy, samochody ciężarowe, maszyny rolnicze oraz ciągniki. Zadbają oni o to, aby ładunek bezpiecznie dotarł na miejsce docelowe.

Firma oferuje holowanie na terenie Kórnika i nie tylko. Działa ona również w innych regionach Polski, a także za granicą. Można do niej zadzwonić po pomoc bez względu na porę dnia i nocy. Specjaliści pracują 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Firma obsługuje klientów również w dni świąteczne.

Osoby, które chcą poprosić o wycenę konkretnej usługi, mogą nawiązać z pomocą drogową kontakt telefoniczny. Na stronie internetowej firmy znajdą one orientacyjny cennik. Do każdego zlecenia podchodzi ona w pełni profesjonalnie. Dba o sprawne wywiązywanie się z powierzonych zadań.

Bez względu na to, czy kierowca wybiera się w dłuższą, czy też w krótszą podróż, powinien mieć przy sobie numer do pomocy drogowej. Dzięki temu będzie mógł szybko wezwać wsparcie, co skróci czas oczekiwania na specjalistów. Dane do kontaktu znajdują się na stronie internetowej firmy.WWW: https://laweta-pomocdrogowa.pl/

Dodano: 2021-07-16

Miejscowość: Luboń

Adres: Sobieskiego 26

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: +48607715715

Źródła: https://laweta-pomocdrogowa.pl/holowanie/


Autor: Kinga Szymczak


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl