HelioSun - Markizy tarasowe poznań


Pragnąc stworzyć sobie wygodną przestrzeń do letniego odpoczynku na dworze, warto zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa ze strony heliosun.pl. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi idealnie dopasować zadaszenie do wymagań klienta. Ma ona w asortymencie rozmaite rodzaje pergoli, a także efektowne markizy tarasowe, które w Poznaniu zdobią już wiele budynków. Są one dostępne w kilku wersjach i w bogatej kolorystyce, zatem bez trudu uda się dopasować odpowiednią do elewacji domu. 

Są to najpopularniejsze osłony tarasów chroniące przed palącymi promieniami słonecznymi. Dzięki ich zastosowaniu można spędzać większą część dnia na dworze, ciesząc się piękną pogodą. Są one popularne nie tylko wśród właścicieli domów, ale też obiektów komercyjnych. Dostępne są w wielkościach odpowiadających każdemu nabywcy. Te o mniejszych rozmiarach wyposażone są w ramiona przegubowe, większe natomiast mają ramiona teleskopowe, które odpowiadają za wysunięcie się belki z tkanina i jej naprężenie.

W standardzie jest sterowanie ręczne, na korbkę, ale wiele osób, które cenią sobie wygodę korzystania z takich osłon, decyduje się na wyposażenie ich nie tylko w silnik elektryczny sterowany pilotem, ale nawet w pełną automatykę. Możliwe jest zamontowanie w mechanizmie specjalnych czujników, które zainicjują rozwinięcie się osłony, jeśli stopień nasłonecznienia przekroczy ustawione w nich wartości, albo zwinięcie, gdy zawieje mocniejszy wiatr lub zacznie padać deszcz. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem są zwłaszcza czujniki wiatrowe, gdyż nie dopuszczą do uszkodzenia markizy spowodowanego mocnym wiatrem.

Z pewnością wiele osób zainteresuje sposób montażu tych osłon. Można je montować bezpośrednio do ściany, krokwi drewnianych lub do stałego zadaszenia. W ofercie firmy dostępne są markizy:

  • z daszkiem ochronnym,
  • z pół kasetą,
  • z pełną kasetą,
  • bez kasety.

Przedsiębiorstwo z linku wykonuje zarówno typowe, jak i nietypowe osłony. Typowy rozmiar to szerokość 6 m i wysięg 3,5 m, ale możliwe jest nawet zamówienie tego rodzaju zadaszenia na 16 ramionach o szerokości 18 m i wysięgu 4 m. Opcji jest wiele, a w wyborze z pewnością pomogą doświadczeni specjaliści firmy.WWW: https://www.heliosun.pl/

Dodano: 2021-07-20

Miejscowość: Poznań

Adres: Orła Białego 44

Kod pocztowy: 61-251

Telefon: +48 616 103 047WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl