bioArcus Sp. z o.o - Czysta woda w oczku


Oczko wodne wymaga częstej uwagi oraz przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ tylko wtedy będzie zachwycać swoim estetycznym wyglądem. Najczęściej pojawiającym się problemem wśród posiadaczy takich akwenów jest zielonkawy odcień wody będący efektem występowania glonów. Zazwyczaj pojawiają się one w płytkich oczkach o niewielkich wymiarach oraz ograniczonym ruchu wody. Skutecznym sposobem na pozbycie się ich jest zakup środków proponowanych w przedsiębiorstwie bioExpert. W ofercie firmy znajdują się przetestowane preparaty o dużej skuteczności działania, dzięki którym woda w oczku staje się czysta.

Produkty przeznaczone do walki z glonami cechują się działaniem interwencyjnym. W praktyce oznacza to, że nie tylko usuwają istniejące już glony, ale też chronią przed powstawaniem ich w przyszłości, co wpływa na większą przejrzystość wody. Środki pochodzące ze sprawdzonych źródeł nie szkodzą zwierzętom pijącym wodę z oczek ani innym żywym organizmom. Nie niszczą także roślin wodnych, dlatego przekonuje się do nich coraz więcej osób.

Uniwersalne preparaty bez trudu pozbywają się glonów jednokomórkowych i nitkowych, a część z nich jest wykorzystywana w trakcie walki z sinicami. To przydatne i wydajne produkty wchłaniające związki fosforu powstałe w efekcie rozkładu materii organicznej. Stosowanie takich środków wiąże się z niewielkim wysiłkiem, a na dodatek są one do kupienia w niewysokich cenach. Przeciwdziałają również nadmiernej kwasowości wody i wpływają na jej klarowność, dzięki czemu staje się ona bardziej przejrzysta.

Innym problemem, z jakim borykają się posiadacze takich zbiorników, jest muł gromadzący się na dnie. Powstaje on z liści drzew i roślin, które uległy rozkładowi oraz innych związków organicznych. Oczywiście można go zignorować, jednak trzeba pamiętać, że ma negatywny wpływ na zdrowie ryb znajdujących się w wodzie. W tym przypadku podstawą są ekologiczne preparaty mające w składzie saprofityczne mikroorganizmy nieszkodzące środowisku naturalnemu.WWW: https://sklep.bioexpert.pl

Dodano: 2021-08-06

Miejscowość: Warszawa

Adres: Białostocka 22

Kod pocztowy: 03-741

Telefon: 22 654 05 75WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl