ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA - Wydruk etykiet samoprzylepnych - czy to ekologiczne?


Decydując się na współpracę z prezentowaną drukarnią wspierasz środowisko naturalne. Firma od wielu lat skupia się na wprowadzaniu do swoich działań materiałów, które pochodzą z recyklingu. Do większości etapów produkcyjnych wykorzystywane są także farby uznawane za ekologiczne i przyjazne dla środowiska. 

Jednym z elementów, który decyduje o skuteczności danej kampanii marketingowej, jest jakość użytych materiałów. W firmie Aniflex doradzają, który sposób produkcji będzie w danym przypadku optymalny. Specjaliści sprawdzą, jakie są potrzeby klienta i wybiorą wraz z nim najtańsze i najbardziej skuteczne narzędzie. W opcjach wyboru znajdują się różnego rodzaju naklejki produktowe oraz opakowania, która po pierwsze mają chronić artykuł, a po drugie wspomagać jego sprzedaż. Wszystkie usługi, które są dostępne w katalogu, mogą być odpowiednio zindywidualizowane. 

Wydruk etykiet samoprzylepnych to jedna z najczęściej wybieranych usług. Producent wykorzystuje w tym przypadku kilka metod produkcyjnych. Wśród nich jest technika fleksograficzna oraz cyfrowa. W przypadku tej pierwszej kluczowe znaczenie ma stworzenie szablonu, który jest odpowiedzialny za odbijanie farby. Dla metody cyfrowej takiej sztampy tworzyć nie trzeba. Wydruk pochodzi z plików graficznych, które mogą zostać przygotowane przez specjalistów pracujących w firmie z Tomaszowa Mazowieckiego. 

Wielu klientów skorzystało już także z nowoczesnej i opatentowanej metody druku hybrydowego. Polega ona na jednoczesnym wykorzystaniu do produkcji fleksografii i druku cyfrowego. Efekt finalny jest doskonały, a wszystkie szczegóły są wyraźnie widoczne. Metoda pozwala na uzyskiwanie niespotykanych do tej pory zdobień i wybarwień. 

Wieloletnie doświadczenie zespoły projektowego pozwala tworzyć wzory, które zaskakują nie tylko odbiorcę, ale przede wszystkim zlecającego. Choć są wiele warte to nie kosztują wiele, co podkreślają dotychczasowi klienci. Każdy zamawiający może liczyć na wiele zniżek, które są udzielane do kolejnych zamówień. WWW: https://aniflex.pl/

Dodano: 2021-12-03

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Adres: Piaskowa 138

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: (+48) 44 789 08 00WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AMW Logistics


WIĘCEJ
Card image cap

PROQRES POLAND Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl