Laser Tag - Organizacja imprez firmowych w Poznaniu - paintball laserowy


Coraz więcej przedsiębiorców dostrzega korzyści płynące z imprez integracyjnych dla podwładnych. Wspólne spędzanie czasu poza murami biurowców przekłada się na lepszą komunikację w zespole oraz łatwiejsze rozwiązywanie konfliktów. Darzący się sympatią zespół nie tylko pracuje sprawniej, ale też rzadziej odchodzi do konkurencji. Ponadto tego typu spotkania pokazują, że przedsiębiorcy dbają o zadowolenie podwładnych i chcą dla nich jak najlepiej. Imprezy integracyjne to nie tylko spotkania w restauracjach czy wyjazdy do hoteli, o czym przekonali się klienci firmy Laser Tag.

 

Ma ona siedzibę w Poznaniu. Jej specjalizacją jest organizacja imprez firmowych polegająca na przeprowadzaniu rozgrywek paintballa laserowego. Mogą w nich uczestniczyć osoby w różnym wieku, które czują się na siłach i chcą spróbować czegoś nowego. Organizowane rozgrywki dają szansę wyłonienia liderów oraz przyjrzenia się umiejętności pracy w grupie zatrudnionego personelu. Paintballowe zawody rozładowują energię oraz stres i pozytywnie wpływają na nastrój. Mogą odbywać się o każdej porze roku i nie wiążą się z bólem w przypadku trafienia przeciwnika.

 

Imprezy integracyjne odbywające się w tej firmie to niezobowiązujące spotkania w miłej atmosferze. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają wcześniejszych przygotowań ani zaopatrywania się w różnego rodzaju sprzęty. Podstawą jest jedynie wygodny strój, taki jak t-shirt czy szorty. W tym przypadku uczestnicy nie otrzymują broni na kolorowe kulki, które przyczyniają się do powstawania siniaków. Są one zastępowane nowoczesnymi urządzeniami laserowymi o dużej precyzji działania.

 

Broń w przypadku paintballa tradycyjnego waży dość dużo, co bywa problematyczne wśród niektórych osób. Ponadto rozrywka ta wymaga noszenia gogli oraz ochraniaczy, które niekiedy krępują ruchy. Natomiast paintball laserowy jest pozbawiony powyższych niedogodności, dlatego staje się coraz popularniejszy wśród różnych grup wiekowych. Firma dysponuje komfortowymi kamizelkami wyposażonymi w czujniki, które odnotowują strzały.WWW: https://lasertagpoznan.pl/

Dodano: 2021-12-07

Miejscowość: Poznań

Adres: Wojciechowskiego 7

Kod pocztowy: 60-685

Telefon: 570 931 931WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl