Lazienka360.pl - Brodziki półokrągłe - z jakich materiałów są produkowane?


Brodziki produkowane z akrylu są spotykane w wielu łazienkach. I nic dziwnego, ponieważ odznaczają się niewygórowaną ceną oraz uniwersalnym wyglądem, który powoduje, że sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i urządzonych w stylu klasycznym. Konstrukcje te mają małą wagę przekładającą się na bezproblemowy transport oraz montaż. Zazwyczaj umieszcza się je na styropianowych podstawach lub piankach, choć niektórzy producenci oferują modele samonośne. Na rynku występują brodziki półokrągłe, kwadratowe i prostokątne o różnej wysokości. Akryl wykorzystany do ich produkcji jest przyjemny w dotyku i idealnie gładki, co ułatwia pozbywanie się zabrudzeń. Atutem tego materiału jest fakt, że w razie dostrzeżenia niewielkich zarysowań, można je zakryć za pomocą specjalnych preparatów pielęgnacyjnych.

Czyszczenie brodzików akrylowych powinno bazować na stosowaniu środków pozbawionych substancji ściernych, które mogłyby prowadzić do odbarwień lub zmatowienia powierzchni. Produkty te są chwalone za niewygórowane ceny, a część z nich jest sprzedawana wraz ze zintegrowanymi obudowami.  Sprawdzają się one w łazienkach o niewielkim metrażu, ponieważ zajmują mniej przestrzeni w porównaniu do wanien. W ostatnich latach na popularności zyskują modele niskie, pozbawione zakamarków. Nie odznaczają się na tle podłóg i zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom. Odnajdują się w mieszkaniach lub domach, w których przebywają osoby starsze i z ograniczoną sprawnością ruchową.

Alternatywą są brodziki wysokie o progach mających wysokość wynoszącą maksymalnie 40 centymetrów. Tworzą one widoczną granicę między przestrzenią przeznaczoną do kąpieli a pozostałą częścią pomieszczenia. Są one zamawiane przez rodziny z dziećmi, ponieważ niekiedy zastępują plastikowe wanienki. Sklep proponujący tego typu konstrukcje prowadzi witrynę lazienka360.pl, na której prezentuje swoją ofertę. Składają się na nią nie tylko brodziki akrylowe, ale też tworzone z innych materiałów.

Tym wartym uwagi jest konglomerat, uznawany za trwalszy w porównaniu do akrylu. Najczęściej występuje on w wersji czarnej, która odnajduje się w łazienkach nowoczesnych, industrialnych i loftowych. Materiał ten nie odbarwia się na skutek kontaktu ze środkami chemicznymi, nie pęka ani nie niszczy się w inny sposób, dlatego sprawdza się nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale też w hotelach.WWW: https://lazienka360.pl

Dodano: 2021-12-29

Miejscowość: Mierzyn

Adres: Mierzyn 42

Kod pocztowy: 64-400

Telefon: 663 127 256WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl