Serwismasztow.pl - Aluminiowe maszty flagowe - gwarancja wytrzymałości i niezawodności


Jednym ze sposobów promowania swojej działalności niewielkim kosztem wśród lokalnej społeczności jest zakup masztu i zawieszenie na nim flagi z nazwą firmy. Umieszcza się go w sąsiedztwie biurowców oraz innych wielkopowierzchniowych obiektów. Konstrukcje tego typu występują w wersji montowanej na stałe oraz przenośnej, które odznaczają się mniejszymi gabarytami i małą wagą przekładającą się na sprawny transport. Przydają się one podczas różnego rodzaju eventów o charakterze masowym, takich jak plenerowe festiwale muzyczne, maratony lub pozostałe wydarzenia sportowe. Do najchętniej wybieranych zalicza się modele aluminiowe, a to ze względu na fakt, że są niemalże trzykrotnie lżejsze od stali. Wszystko to sprawia, że do ich montażu nie trzeba wykorzystywać ciężkich sprzętów.

Aluminiowe maszty nadają się do recyklingu, dlatego są rekomendowane osobom starającym się dbać o środowisko naturalne. To trwałe wyroby niewymagające dodatkowej powłoki ochronnej, co oznacza, że nie trzeba ich cynkować lub malować, jak dzieje się to w przypadku produktów stalowych. Aluminium jest niepodatne na działanie wilgoci, dlatego na jego powierzchni nie pojawia się korozja. Najczęściej maszty tego typu są anodowane na naturalny kolor srebrny, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by malować je na wybrane przez siebie odcienie.

Firmą proponującą tego typu konstrukcje jest Promajst. Na jego asortyment składają się aluminiowe maszty flagowe o różnej wysokości, co ułatwia dopasowanie ich do swoich preferencji. Materiały wykorzystane na etapie produkcyjnym odznaczają się wytrzymałością. Z łatwością radzą sobie z działaniem czynników pogodowych, w tym promieniowania słonecznego, deszczu, gradu lub śniegu. Zastosowanie produktów tego przedsiębiorstwa jest bardzo szerokie. Interesują się nimi klienci prowadzący własne działalności i chcący promować je wśród lokalnych odbiorców. Można bowiem umieszczać je obok wejścia do siedziby firmy.

Maszty nabywają mieszkańcy jednorodzinnych domów planujący zamontować na ich szczycie kamery monitoringu. Odstraszają one potencjalnych złodziei i sprawdzają się wśród osób, które często wyjeżdżają, przez co posiadłości stoją puste. Spotyka się je również w pobliżu placówek oświatowych, ambasad oraz urzędów. Zestawy, w jakich są sprzedawane, posiadają dodatkowe opaski służące do mocowania flagi, obrotowe głowice oraz obciążniki łańcuchowe.WWW: https://www.serwismasztow.pl

Dodano: 2022-01-06

Miejscowość: Podbucze

Adres: Bukowa 9

Kod pocztowy: 44-348

Telefon: 518 217 919WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Netpaka.eu


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl