Spedigroup Sp. z o.o. - Usługi profesjonalnego konfekcjonowania produktów spożywczych


Przedsiębiorstwo Spedigroup zostało powołane do życia, aby świadczyć usługi producentom i osobom zajmującym się handlem i dystrybucją towarami. Wśród jego klientów można znaleźć firmy z takich branż jak e-commerce, spożywcza, farmaceutyczna i wiele innych. Zakres jego usług jest bardzo bogaty i można pośród nich znaleźć:

  • transport i spedycję,
  • magazynowanie towarów,
  • przeładunki,
  • co-packing.

Oferowane przez tę firmę usługi logistyczne świadczone są na najwyższym poziomie, gdyż zatrudnia ona profesjonalny, kompetentny i zaangażowany zespół pracowników z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Dysponuje dwoma potężnymi centrami dystrybucji o powierzchni 10 000 metrów² każde. Są one zlokalizowane w centrum kraju przy głównych trasach. Obiekty te spełniają najwyższe standardy, odpowiadają wymaganiom systemu HACCP i podlegają stałej kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Obiekty te wyposażone są w nowoczesny system nadzorowania magazynu WMS, dzięki czemu bez problemu można uzyskać dostęp do każdej partii towaru. Są to obiekty monitorowane z posterunkiem ochrony na terenie centrum. Przedsiębiorstwo to ma także możliwość monitorowania temperatury i wilgotności dlatego jest idealne dla produktów spożywczych, których konfekcjonowanie także oferuje. Bardzo chętnie obsługuje sklepy z branży e-commerce, przyjmując na siebie większość obowiązków związanych z wysyłką. Zajmuje się także spedycją i transportem, współpracując z największymi firmami kurierskimi, dzięki czemu powierzone towary trafiają do odbiorców w określonych terminach.

Współpraca z tym przedsiębiorstwem bardzo się opłaca, gdyż może się ono kompleksowo zająć dystrybucją towarów, a klient zlecający konfekcjonowanie czy transport może być spokojny o losy towaru i zająć się rozwojem własnego biznesu. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla wielu producentów, którzy mogę zaoszczędzić na zakupie maszyn czy zatrudnianiu dodatkowych pracowników. Poza wspomnianą usługą firma ta świadczy wiele innych, które można poznać, odwiedzając jej stronę.WWW: https://spedigroup.pl/

Dodano: 2022-01-25

Miejscowość: Brańszczyk

Adres: Turzyn 191H

Kod pocztowy: 07-221

Telefon: +48 29 742 29 88WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl