Drutex Concept - Sofa ze stelażem belgijskim


Firma Drutex to doświadczony producent i sprzedawca  stelaży przeznaczonych do kanap, sof oraz narożników. Na początku prowadził współpracę z wiodącymi producentami stelaży z Belgii i Francji, w tym z markami SEDAC-MERAL oraz SEDAC-MECOBEL. Obecnie posiada w ofercie również własne produkty, które są wytwarzane w nowocześnie wyposażonym parku maszynowym. Do ich wytwarzania stosuje specjalistyczne maszyny numeryczne, które zapewniają szybkie i precyzyjne wycinanie poszczególnych części. Dzięki temu produkcja staje się powtarzalna, co ułatwia wychwycenie ewentualnych błędów. Konstrukcje są tworzone w ten sposób, aby zapewnić użytkownikom bezawaryjne składanie i rozkładanie przez co najmniej kilka lat. W asortymencie znajdują się modele pełniące nie tylko funkcję sofy lub łóżka, ale również szafy. Są one dostosowane do materacy o różnej grubości, w zakresie od 6 do 18 centymetrów. Stelaż belgijski do sofy jest malowany za pomocą metody proszkowej, dzięki czemu odznacza się wysoką wytrzymałością. Zachowuje oryginalny kolor przez długi czas, a do tego jest chroniony przed powstawaniem korozji. W asortymencie znajdują się modele dwu- oraz trzyfunkcyjne.

Produkty tego sklepu są na tyle niezawodne, że korzystają z nich również hotele i inne obiekty wypoczynkowe. Stelaże są wyposażone w elementy, dzięki którym podłoże dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika. Należą do nich między innymi elastyczne pasy, sprężyny oraz listwy. Każdy model jest niezwykle lekki, dzięki czemu jego montaż może być przeprowadzony przez jedną osobę.

Produkty są dostosowane do niewielkich przestrzeni, w tym kawalerek i mieszkań dwupokojowych. Mogą być z powodzeniem umieszczone w salonie, aby pełnić funkcję sofy oraz łóżka. Stabilna konstrukcja sprawia, że zapewniają wygodny wypoczynek niezależnie od pory dnia. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby nie ingerować w aranżację wnętrza. Na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od tradycyjnych mebli.

Wielozadaniowe meble mogą być otwierane w sposób poziomy lub pionowy, w zależności od dostępności miejsca w danym pomieszczeniu. Firma produkuje stelaże dostosowane przede wszystkim do mebli tapicerowanych. Współpracuje z przedsiębriostwami meblarskimi o różnej wielkości, w tym zarówno niewielkimi producentami, jak i dużymi zakładami przemysłowymi.WWW: https://www.drutex-concept.eu/

Dodano: 2022-02-07

Miejscowość: Murowana Goślina

Adres: Starczanowska 1

Kod pocztowy: 62-095

Telefon: 61 811 22 83

Źródła: https://www.drutex-concept.eu/produkty/


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl