Moderno Mundo Sp.z o.o. - Nowoczesne opakowania doypack od producenta


Poszukujesz opakowań do różnych zastosowań? Postaw na popularne doypacki! Warto je polecić zarówno producentom artykułów spożywczych, którym zależy na utrzymaniu długotrwałej świeżości asortymentu, jak i wytwórcom produktów drogeryjnych, chemicznych itp.

Kilka warstw, ułożonych jedna na drugiej, zapewnia doskonałą izolację od powietrza oraz wpływu czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy temperatura. Około 50 milionów opakowań rocznie to imponujący bilans przedsiębiorstwa Moderno Mundo, co czyni je jednym z największych tego typu podmiotów działających w branży na terenie Starego Kontynentu. Materiałem używanym do produkcji opakowań są wielowarstwowe laminaty - zadrukowane, bezbarwne, metalizowane, aluminiowe i papierowe. Druk na powierzchni woreczków odbywa się metodą fleksograficzną. Woreczki typu Doypack i Stabilo mają największy udział na rynku opakowań, co jest spowodowane przede wszystkim ich praktycznością oraz wyjątkowymi właściwościami. 

Dogodna lokalizacja w samym centrum Europy, w pobliżu Poznania, pozwala firmie na sprawną obsługę zamówień klientów z Polski i innych krajów. Potencjalni kontrahenci, zainteresowani współpracą, znajdą na stronie przedsiębiorstwa bogate portfolio z licznymi przykładami zrealizowanych do tej pory zamówień. Nadruk o dowolnej treści - np. zawierający markę lub logo - jest standardowo wykonywany przy zamówieniach na opakowanie doypack. Producent proponuje wybór pomiędzy ośmioma różnymi kolorami. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania lakieru - matowego bądź "paper-touch", co powoduje, że folia przypomina swoimi właściwościami opakowanie wykonane z celulozy. Innowacyjna metoda nadruku sprawia, że jest on widoczny w świetle UV, a zatem stanowi znakomite i sprawdzone zabezpieczenie przed jakimikolwiek próbami podrobienia oryginalnego towaru z użyciem  opakowań imitujących sprawdzoną markę. Wypada podkreślić, że tego typu nadruki są niezwykle trwałe, a zarazem estetyczne. Obecnie zakład dysponuje aż pięcioma liniami produkcyjnymi, przystosowanymi wyłącznie do wytwarzania opakowań typu doypack. Zamówienia można składać online, telefonicznie albo pisząc na adres poczty elektronicznej.

Dodatkowe informacje zamawiający uzyskają kontaktując się z biurem za pomocą jednej z metod podanych w zakładce "Kontakt". Odkryj świat opakowań!WWW: https://modernomundo.pl/

Dodano: 2022-02-21

Miejscowość: Gądki

Adres: Firmowa 10

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 61 306-77-77

Źródła: https://modernomundo.pl/pl/


Autor: Wiktor Andrzejewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl