Uni-logistics Sp. z o.o. - Na czym polega przewóz towarów wrażliwych?


Polscy przedsiębiorcy, decydujący się na współpracę z zagranicą i poszukujący doświadczonych, godnych zaufania partnerów w branży logistycznej, z pewnością zainteresują się ofertą gdyńskiej firmy, oferującej szeroki zakres usług. Jest to przedsiębiorstwo działające na rynku od kilkunastu lat, które może się pochwalić bogatym doświadczeniem zawodowym, jak również kontaktami handlowymi z innymi firmami tego typu, działającymi na wszystkich kontynentach. Firma Uni-Logistics należy do międzynarodowych organizacji wspierających się wzajemnie w obsłudze klientów. Dzięki temu mogą one zaoferować im najlepsze rozwiązania z zakresu obsługi łańcucha dostaw.

Przedsiębiorstwo to jest spedytorem krajowym i międzynarodowym, który zajmuje się różnymi ładunkami od drobnicy, poprzez transport pełnokontenerowy, po przewozy ponadgabarytowe. Dzięki temu, że jest między innymi członkiem -założycielem organizacji Worldwide Partners Alliance, może zagwarantować swoim klientom bezpieczeństwo ich towarów. Zajmuje się przewozami lotniczymi, morskimi i lądowymi, w tym transportem samochodowym i kolejowym. Wśród usług, jakie oferuje, jest także przewóz towarów wrażliwych, wymagających monitorowania w systemie elektronicznego nadzoru transportu, w skrócie SENT.

Firmy zajmujące się logistyką tego typu ładunków mają obowiązek aktualizowania danych na każdym etapie przewozu. Kontroli podlega nie tylko sam ładunek, ale także rodzaj środka transportu, jakim jest on przewożony. Do towarów wrażliwych zalicza się wszystkie te ładunki, które związane są z ryzykiem oszust tranzytowych. Są to między innymi:

  • paliwa silnikowe i opałowe,
  • oleje i preparaty smarowe,
  • wyroby zawierające alkohol etylowy lub metylowy,
  • susz tytoniowy,
  • produkty lecznicze,
  • środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego,
  • wyroby medyczne zagrożone brakiem dostępności na terenie Polski.

Wszystkie informacje dotyczące obowiązku zgłoszenia oraz działania systemu SENT można znaleźć na stronie firmy, wraz z informacjami o pełnym zakresie jej działalności.WWW: https://unilog.eu

Dodano: 2022-02-27

Miejscowość: Gdynia

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Telefon: 58 667 99 99WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl