PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna - Jakie są zalety wstawienia licówek w Legnicy?


Nie każdą osobę natura obdarzyła pięknym, równym uzębieniem, co u wielu wywołuje utratę pewności siebie, a także niechęć do kontaktów międzyludzkich. Jednak obecna stomatologia daje różne możliwości, aby to zmienić. Najważniejsze jest, by zęby były zdrowe, a ich prostowaniem, wybielaniem i innymi zabiegami mającymi na celu stworzyć piękny, równy zgryz, zajmą się specjaliści.

Kliniką świadczącą szeroki zakres usług, w tym także w zakresie stomatologii estetycznej, jest Proorto. Przyjmujący w niej lekarze dentyści mają różne specjalności, ale wszyscy zaczynają od dokładnego przeglądu zębów, aby wykluczyć próchnicę. Istnieje wiele sposobów, stosowanych także w tej klinice, bezbolesnego usuwania próchnicy, dlatego regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym oraz stosowanie profilaktyki są tak ważne. Defekty spowodowane przez naturę można usunąć także w tej klinice w Legnicy, której lekarze wykorzystują licówki, aparaty ortodontyczne i wiele innych metod. Decydując się na założenie licówek, można poprawić wygląd pojedynczych zębów lub całego uzębienia. Dają one możliwość:

  • poszerzenia lub pogrubienia zęba,
  • wyrównania kolorytu zębów,
  • zakrycia ubytków.

Należy też dodać, że ingerencja w ząb, na który nakłada się licówkę, jest minimalna. Podczas takiego zabiegu lekarze wykorzystują bezpieczną dla pacjentów formę sedacji, zapewniającą im odpowiedni komfort.

Klinika ta wśród usług ma przede wszystkim stomatologię zachowawczą, ale przyjmują tam także stomatolodzy innych specjalności, wśród których można również znaleźć chirurgię stomatologiczną, implantologię oraz protetykę. Trzeba też dodać, że wszystkie badania diagnostyczne można przeprowadzić na miejscu. Klinika dysponuje między innymi odpowiednimi aparatami rentgenowskimi do wykonywania zdjęć:

  • pantomograficznych,
  • bocznych głowy,
  • stawów skroniowo-żuchwowych.

Dzięki temu lekarze mogą od razu postawić diagnozę i wdrożyć odpowiednią formę terapii. Aby umówić wizytę, wystarczy odwiedzić stronę kliniki, gdzie dostępny jest specjalny formularz.WWW: https://proorto.legnica.pl/

Dodano: 2022-03-01

Miejscowość: Legnica

Adres: Złotoryjska 50

Kod pocztowy: 59-220

Telefon: 76 877 01 19

Źródła: https://proorto.legnica.pl/protetyka.html


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl