WUG MB Sp. z o.o. - Renomowany producent grzałek ze stali nierdzewnej


Obecnie spora część osób do podgrzewania wody użytkowej stosuje bojler elektryczny o różnej pojemności. Model takiego sprzętu powinien być dopasowany do liczby domowników oraz ich indywidualnych potrzeb. Nieodłącznym elementem kotła jest oczywiście grzałka elektryczna, która odpowiada za szybkie podgrzanie wody. To właśnie moc i jakość zakupionej grzałki decyduje o komforcie codziennego użytkowania bojlera. Istnieje kilka sytuacji, w których tego rodzaju urządzenie powinno zostać wymienione. Mowa tutaj o przypadku, gdy:

  • piecyk w ogóle nie podgrzewa wody (świadczy to o spaleniu grzałki),
  • woda jest podgrzewana byt długo (prawdopodobnie moc grzałki jest za mała do pojemności kotła),
  • grzałka jest zakamieniona i nie da się jej dokładnie oczyścić.

Decydują się na nowy zakup warto zwrócić się bezpośrednio do producenta elementów grzejnych, który wesprze klienta w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Marka WUG MB to polski producent grzałek ze stali nierdzewnej, który działa w branży od kilkudziesięciu lat. Firma proponuje wysokiej jakości produkty spełniające najwyższe standardy, takie jak m.in.:

  • ISO 9001,
  • ISO 9001: 2015,
  • IEC 60335-1,
  • PCBC i VDE.

Ponadto proces produkcji jest zgodny z najnowocześniejszą technologią amerykańskiej firmy Oakley Industries LTD. Warto podkreślić, że poza standardowymi projektami i gotowymi elementami marka podejmuje się także realizacji indywidualnych zamówień krajowych i zagranicznych przedsiębiorców. Szczegółowe informacje w tym zakresie można znaleźć na prowadzonej stronie. Producent zarządza nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zatrudnia doświadczony i wykwalifikowany zespół projektantów, a także inżynierów.

Zastosowanie grzałek nierdzewnych 

Stalowe elementy grzewcze sprawdzą się przede wszystkim w urządzeniach, w których dochodzi do stałego kontaktu z podgrzewaną wodą czy też innymi substancjami płynnymi jak oleje. Producent zadbał o dodatkowe zabezpieczenie grzałek przed korodowaniem, dlatego oferowane produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem i są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Grzałki ze stali nierdzewnej są montowane w takich urządzeniach jak m.in. bojlery, nagrzewnice powietrza czy piekarniki. Firma umożliwia dowolne spersonalizowanie grzałek według wytycznych klienta. Wszystkie zlecenia są realizowane w krótkim czasie.WWW: https://wugmb.com/

Dodano: 2022-03-03

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: Karola Libelta 2

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 61 285 64 00

Źródła: https://wugmb.com/stalowe-elementy-grzejne


Autor: Emil Szymczak


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl