Ebordi s.c. - Producent folii stretch - czym charakteryzują się jego produkty?


Firma przedstawiona na stronie internetowej ebordi.pl zapewnia zróżnicowany zakres artykułów przeznaczonych do wykonywania prac instalacyjnych oraz remontowych. Specjalizuje się zwłaszcza w taśmach o rozmaitym zastosowaniu. W ofercie posiada między innymi folie stretch. Producent tego rodzaju wyposażenia zapewnia jego wysoką wytrzymałość oraz uniwersalność. Oferuje jedynie przetestowane towary. Artykuły charakteryzują się odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć, wysokie temperatury oraz środki chemiczne. Z tego względu materiały mogą być stosowane nawet w trudnych warunkach, czyli na przykład na hali produkcyjnej. Jako uzupełnienie oferty proponowana jest folia bąbelkowa.

Głównym zastosowaniem tego rodzaju produktów jest zabezpieczenie przewożonego towaru. Folia stretch jest dostępna w wersji maszynowej lub ręcznej. Cechą charakterystyczną tego rodzaju tworzywa jest możliwość jego dowolnego dopasowania do produktu. W ten sposób użytkownik może zapakować w zasadzie dowolny ładunek. Wysoka elastyczność folii zabezpiecza przed powstawaniem dziur w wyniku urazów mechanicznych. Tworzywa foliowe świetnie chronią produkt przed działaniem wilgoci, dlatego są polecane do zabezpieczania wyrobów przed opadami atmosferycznymi.

Do wyboru są folie w różnych wersjach kolorystycznych, w tym czarnej, białej oraz niebieskiej. Sprzedawca poleca zapoznanie się z folią maszynową, która jest wykorzystywana do zabezpieczenia palet za pomocą specjalnych narzędzi. Zmniejsza to koszty pakowania produktów, a jednocześnie przyczynia się do przyspieszenia prac. Rozwiązanie jest polecane zwłaszcza w dużych zakładach przemysłowych, które codziennie pakują wiele tysiące palet z rozmaitymi wyrobami.WWW: https://ebordi.pl/

Dodano: 2022-03-17

Miejscowość: Gądki

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Telefon: 666 232 457WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl