Francepol Sp. z o.o. - Jakie są rodzaje ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym?


Firmy, które cały czas się rozwijają i otwierają kolejne oddziały w różnych częściach Polski lub na terenie innych krajów Unii Europejskiej będą potrzebowały dobrze działającego, szybkiego łańcucha dostaw. Przedsiębiorstwo PTH Francepol oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Podmiot jest przygotowany na realizację niewielkich zleceń, jak i dużych, skomplikowanych zamówień na przewóz towarów gabarytowych, o nieregularnych kształtach. Istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy.

Obsługiwane rodzaje ładunków w transporcie:

  • towary sypkie, drobnicowe oraz gabarytowe,

  • całopojazdowe,

  • specjalne (wymagające specjalnych warunków przechowywania).

Oferta obejmuje różnego typu meble, materiały budowlane, artykuły spożywcze, płody rolne, drewno, stal, odpady, rozmaite towary na paletach. Firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia. Dla przedsiębiorstwa pracują kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale odnajdują się na drogach krajowych i europejskich. Flota jest rozbudowana, zawiera nowoczesne pojazdy z silnikiem Euro6, który jest przyjazny środowisku i generuje mniej spalin. Rodzaj naczepy jest dobierany na podstawie parametrów danego towaru. Wyjątkowo duże, niestandardowe ładunki o znacznej objętości mogą być przewożone specjalnymi przyczepami z tandem, które mieszczą do 120m3 towaru. Sprawdzają się doskonale przy transporcie lekkich materiałów budowlanych, np. styropianu i wełny mineralnej. Wszystkie samochody są wyposażone we wszelkie niezbędne akcesoria pozwalające na zabezpieczenie ładunku (kątowniki, mocne pasy, maty, belki poprzeczne, linki celne). Ponadto we flocie znajdują się nowoczesne, elektryczne wózki widłowe, które pozwalają na błyskawiczny załadunek i rozładunek przedmiotów. Maszynami można operować praktycznie wszędzie. Należy dodać, że wszystkie pojazdy są pod stałą kontrolą doświadczonych mechaników, którzy regularnie kontrolują ich stan techniczny, więc ryzyko awarii podczas pracy jest minimalne. Koszt zależy od odległości, rodzaju oraz ilości przewożonego towaru.

Firma jest elastyczna, dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdego zleceniodawcy. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo spedycyjne, która cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów oraz ma ugruntowaną pozycję na rynku.WWW: https://francepol.com/pl

Dodano: 2022-04-08

Miejscowość: Stary Kisielin

Adres: Zatorze 9

Kod pocztowy: 66-002

Telefon: 683258343

Źródła: https://francepol.com/pl/transport


Autor: Ernest Krawczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Henimax


WIĘCEJ
Card image cap

Demar Tomiak


WIĘCEJ
Card image cap

Miczyn Design


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl