TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl - Jakie akcesoria do palenia wybrać?


Sklep online Jarajto.pl to miejsce, w którym dostępne są produkty dla palaczy i kolekcjonerów. Asortyment przeznaczony jest dla użytkowników tytoniu oraz innych suszy roślinnych. Na stronie internetowej firmy klienci mogą zapoznać się z różnymi kategoriami produktowymi. Do wyboru są akcesoria do palenia wykonane z takich surowców jak szkło, drewno czy metal. Jedną z kluczowych grup artykułów proponowanych przez to przedsiębiorstwo są zapalniczki benzynowe i żarowe. Oferta obejmuje propozycje od następujących marek:

  • Clipper,
  • Zippo,
  • Remo,
  • Royce,
  • X-Lite.

W tej kategorii można wyróżnić też większe od zapalniczek palniki gazowe.

Kolejna grupa produktów dostępnych w tym sklepie to bonga, czyli tak zwane fajki wodne. Sprzedawca ma do zaoferowania modele akrylowe, silikonowe i szklane. Z uwagi na fakt, że produkty z takich komponentów narażone są na zniszczenie w trakcie transportu, przedsiębiorstwo dolicza do kosztów przesyłki opłatę za ubezpieczenie paczki. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem znanych firm kurierskich, takich jak GLS czy InPost. Koszyk zakupowy można uzupełnić też dodatkami do bong – dyfuzorami, nakładkami, cybuchami oraz sitkami. Wśród propozycji znajdują się fajki wodne, w którym wodę zastępuje się kostkami lodu.

Następną kategorią produktową są lufki w wersji drewnianej, szklanej, akrylowej i silikonowej. Klienci mają też możliwość zakupu modeli w kształcie łyżeczki.

Przedsiębiorstwo oferuje też:

  • bletki smakowe, kolorowe z nadrukiem, king size, krótkie i konopne,
  • młynki aluminiowe, drewniane i akrylowe,
  • grindery w kształcie kart.

Na stronie sklepu dostępny jest też blog, na którym można przeczytać artykuły traktujące o suszach roślinnych oraz akcesoriach do palenia. Jego autorzy recenzują urządzenia do waporyzacji i dzielą się przepisami kulinarnymi. Wśród tekstów można wyróżnić również poradniki poruszające takie kwestie jak wymiana komponentów w zapalniczce, użytkowanie fajki wodnej, parzenie herbaty konopnej oraz obsługa waporyzatora stacjonarnego i przenośnego.WWW: https://jarajto.pl/

Dodano: 2022-03-26

Miejscowość: Chodzież

Adres: Podanin 50

Kod pocztowy: 64-800

Telefon: +48883883259

Źródła: https://jarajto.pl/


Autor: Oliwier Duda


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl