Polskie Karty sp. z o.o. - Ile kosztują plastikowe wizytówki?


Drukarnia offsetowa, którą prowadzi spółka prawa handlowego Polskie Karty, świadczy swoje usługi zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Dużym zainteresowaniem cieszą się plastikowe wizytówki cechujące się unikalnym wyglądem oraz niezwykłą trwałością. Dzięki temu nie ulegają one zniszczeniu na przykład w wyniku wilgoci lub intensywnego promieniowania ultrafioletowego. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa można zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną produktu. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia konsumentów zainteresowanych zakupem większej ilości wyrobów.

Każda z oferowanych kart z tej kategorii jest wytwarzana z materiału PVC. Warto zaznaczyć, że klient ma możliwość wyboru konkretnej wersji kolorystycznej. Umożliwia to stworzenie z karty unikalnego dzieła sztuki, które będzie podziwiane przez jej użytkowników i nie tylko. Poprawa wizerunku przedsiębiorstwa rozpoczyna się od małych rzeczy. Dlatego warto poświęcić czas i pieniądze na wybór możliwie jak najlepszego rozwiązania. Oryginalna wizytówka sprawia, że nie zostanie ona niezauważona. Jej grubość wynosi 760 mikronów, z kolei jej wymiary to 86 × 54 mm. W związku z tym z łatwością można ją włożyć do portfela.

Niezawodne rozwiązania oferowane przez firmę z województwa małopolskiego potwierdzają liczne certyfikaty jakości. Można się z nimi zapoznać, odwiedzając portal online. Wycena zamówienia jest ustalana indywidualnie, ponieważ ostateczny koszt wykonania usługi jest uzależniony np. od terminu realizacji zlecenia. Osoby, które zdecydują się na dołączenie od newslettera, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i promocje. Mogą one wynosić nawet kilkanaście procent wartości zamówienia. Producent wizytówek przykłada dużą wagę do dbania o środowisko naturalne. W związku z tym redukuje ilość powstających odpadów. To niezwykle istotny czynnik z punktu widzenia osób, dla których przyszłość planety nie jest obojętna. W sytuacji, kiedy klient nie może podjąć samodzielnie decyzji o wyborze konkretnego rozwiązania, może uzyskać darmową pomoc pracownika działu handlowego.WWW: https://www.polskiekarty.pl

Dodano: 2022-04-17

Miejscowość: Kraków

Adres: Al. 29 Listopada 94

Kod pocztowy: 31-406

Telefon: 12 415 11 45WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Stachurski Przeprowadzki


WIĘCEJ
Card image cap

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki


WIĘCEJ
Card image cap

DAUL Jacek Jastrzębski


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl