Ł. Słonik Sp. J. - Czy posiadanie nasion marihuany takich jak Bubblegum jest legalne?


Na terenie Polski zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii hodowla marihuany jest surowo zabroniona. Osoby, które zajmują się nielegalną uprawą konopi indyjskich, są narażone na poważne konsekwencje prawne. Równocześnie należy zaznaczyć, że sprzedaż i posiadanie samych nasion marihuany (w celach kolekcjonerskich) jest jak najbardziej dozwolone. Oczywiście budzi to wciąż niemałe kontrowersje wśród społeczeństwa, a stacjonarne coffe shopy są zapewne zaskoczeniem dla wielu osób. 

Dlaczego nasiona konopi są dopuszczone do obrotu na rynku?

Jak się okazuje, same ziarna nie mają w sobie żadnych psychoaktywnych i niebezpiecznych substancji. Właśnie dlatego nie stanowią zagrożenia dla posiadaczy (w rozumieniu obowiązujących przepisów). Dopiero w momencie próby wyhodowania roślin marihuany powstają szkodliwe i uzależniające składniki. Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby móc zakupić nasiona kolekcjonerskie to ukończony 18. rok życia. 

Wracając więc do głównego pytania - jak najbardziej posiadanie nasion Bubblegum jest dozwolone na terytorium Polski. Jak sama nazwa wskazuje zapach rośliny nawiązuje do gumy balonowej, a smak jest bardzo słodki. Oczywiście należy podkreślić, że zakazane jest uprawianie marihuany, jednak w niektórych państwach nie ma takiego zakazu, stąd dostępne informacje na temat działania poszczególnych odmian konopi. Amerykańska marka Royal Queen Seeds proponuje tak szeroki asortyment produktów konopnych, że każdy hobbysta powinien zapoznać się z całą ofertą, aby wzbogacić posiadaną kolekcję.

Właściciel sklepu internetowego growseed.pl proponuje nasiona pochodzące zarówno od firmy Royal Queen Seeds, jak i wielu innych znanych producentów. Artykuły są sprzedawane na sztuki - 1, 3, 5, 10 oraz 100. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową (w przeciągu 24 godzin od finalizacji zamówienia) oraz stacjonarną w obrębie Warszawy, Poznania i Bielan Wrocławskich. Pracownicy sklepu będący również pasjonatami i kolekcjonerami nasion marihuany zawsze chętnie doradzą klientom podczas poszukiwania prawdziwych unikatów. Oferta jest stale poszerzana o nowe wyroby konopne i poza nasionami w asortymencie można znaleźć m.in.:

  • susz konopny (m.in. Columbian Gold, Green Skunk, Royal Amnesia Haze),
  • olejki CBD (5, 10, 20 i 30 %),
  • kosmetyki konopne,
  • waporyzatory (stacjonarne i przenośne).


WWW: https://growseed.pl/

Dodano: 2022-04-29

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Adres: Słoneczna 4

Kod pocztowy: 55-040

Telefon: 731829829WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

2Koła & Ski


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl