Maro Tur - Jaka firma realizuje transport osób oraz oferuje usługi wynajmu busów w Koszalinie?


Na odpowiednie zaplecze logistyczne małe firmy nie zawsze mogą sobie pozwolić. Dobrze wtedy znaleźć w swojej okolicy realizatora, który może zapewnić zróżnicowany wybór pojazdów, dostępnych od ręki w zależności od sytuacji. Nie jest standardem, że przedsiębiorcy zawsze poszukują pomocy w rozmaitych usługach (np. najmując operatorów koparek, spychaczy). Coraz częściej występuje zapotrzebowanie na transport osób. Wiele firm stawia na kontakty handlowe z przedstawicielami zagranicznymi. Chcąc ukazać im potencjał gospodarczy Polski, nierzadko decydują się na zorganizowanie podczas wizyty zagranicznych kontrahentów wycieczki po okolicznych atrakcjach czy zakładach. Taki tour wymaga skorzystania z odpowiedniego transportu. Przydaje się wtedy kontakt do sprawdzonego przewoźnika, który dysponuje autobusami i busami do wynajęcia wraz z kierowcą. 

Można taką wyprawę zorganizować we własnym zakresie, ograniczając tym samym koszty, jednak nie wygląda to profesjonalnie, kiedy gospodarz prowadzi pojazd i jednocześnie prowadzi konwersację na bardzo istotne tematy zawodowe. Nie każda osoba posiadająca prawo jazdy może też pochwalić się podzielnością uwagi, co nie pomaga skupić się zarówno na bezpiecznej jeździe, jak i na rozmowie ze współpasażerami. Wynajem busa z kierowcą warto potraktować jako inwestycję, która może szybko się zwrócić w postaci nowych kontaktów handlowych oraz dobrej opinii w oczach innych przedsiębiorców.

Firmą, która realizuje transport i oferuje usługi wynajmu busów w Koszalinie, jest Maro Tur M. Wąsowski K. Jaruga Spółka Cywilna. Jej kadra zaprasza do zapoznania się z dostępną ofertą klientów biznesowych poszukujących pojazdów mogących przewieźć kilka lub nawet kilkadziesiąt osób, jeżdżących na trasach krajowych i międzynarodowych. Pracownicy firmy bez problemu spełniają powyższe wymagania. Zachęcają do nawiązania stałej współpracy. Ze swojej strony zapewniają dostęp do busów i autokarów, które są w pełni sprawne (firma przeprowadza regularną diagnostykę wszystkich przeznaczonych do jazdy modeli) oraz zostały wyposażone w niezbędne udogodnienia, gwarantujące bezpieczną oraz komfortową podróż. Firma deleguje do pracy doświadczonych i kompetentnych kierowców. Jeżeli klient posiada uprawnienia do kierowania pojazdami (kat. D), może też samodzielnie poprowadzić pojazd.WWW: https://marotur.pl/

Dodano: 2022-05-18

Miejscowość: Koszalin

Adres: Strażacka 1

Kod pocztowy: 75--95

Telefon: +48 604 607 912

Źródła: https://marotur.pl/


Autor: Damian Górski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

DEORO


WIĘCEJ
Card image cap

Gryff sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

Fabrollo


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl