HS MEDICAL POLAND - Jaki defibrylator szkoleniowy do placówki edukacyjnej?


Zajęcia z pierwszej pomocy coraz częściej goszczą jako stały element planu zajęć nie tylko w szkołach podstawowych czy średnich, ale nawet w przedszkolach. Nauka, jak ratować ludzkie życie, rozpoczyna się zwykle od rozpoznania, w jakim stanie znajduje się poszkodowany w wypadku i zabezpieczenia jego bezpośredniego otoczenia. Następnie dzieci i młodzież wykonują ćwiczenia praktyczne. Dużym wsparciem jest wtedy odpowiednie wyposażenie. Z pewnością na stanie placówki powinien znaleźć się niejeden defibrylator szkoleniowy. Urządzenie to pozwala na poznanie zasady, w jaki sposób należy wykonywać resuscytację krążeniowo - oddechową, aby przywrócić niezbędne funkcje życiowe u osoby nieprzytomnej. 

Aby mieć pewność, że młodzi uczestnicy zajęć nabywają umiejętności na bezawaryjnym, dobrze skalibrowanym, wysokojakościowym sprzęcie, należy zaopatrywać się tylko u sprawdzonych dostawców, którzy dystrybuują defibrylatory znanych marek, wraz z certyfikacją. Firmą, która od lat rozprowadza w Polsce urządzenia służące do celów szkoleniowych w zakresie pierwszej pomocy, jest HS Medical Poland Anna Jany, z siedzibą w Tychach.

Dobrej jakości sprzęt to inwestycja na wiele lat. Może służyć nie tylko do nauki wychowanków. Z jego pomocą można organizować też szkolenia przypominające dla zatrudnionej kadry, zarówno nauczycieli, jak i obsługi. Kursy mogą stanowić element uzupełniający wymaganych przez polskie prawo zajęć z zakresu BHP. Polski ustawodawca wymaga, by każdy pracownik brał w nich udział co najmniej raz na 5 lat, jednak decyzją dyrekcji lub rady pedagogicznej tego typu spotkania można z powodzeniem przeprowadzać częściej. Wyuczone podczas nich techniki mogą pomóc uratować niejedno ludzkie życie.WWW: https://hsmedical.pl/

Dodano: 2022-08-08

Miejscowość: Tychy

Adres: Fabryczna 45

Kod pocztowy: 43-100

Telefon: 786 86 80 32

Źródła: https://hsmedical.pl/


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Netpaka.eu


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl