DBA sp. z.o.o. - Projektowanie opakowań - na co zwracać uwagę?


Opakowanie stanowi nieodłączny element niemalże każdego produktu. Nie tylko zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników atmosferycznych, ale też jest wykorzystywane jako praktyczny nośnik reklamowy. Odpowiednio zaprojektowane pudełka zwracają na siebie uwagę potencjalnych nabywców i zachęcają do zapoznania się z zawartością. Różnią się od siebie kształtami, gabarytami oraz materiałami. Do najczęściej spotykanych zalicza się opakowania kartonowe, tworzone z tektury falistej. Jest ona gruba, dzięki czemu ryzyko pojawiania się zniszczeń jest bliskie zeru. Alternatywnym rozwiązaniem jest szkło, sprawdzające się w przypadku napojów oraz plastik, odnajdujący się w środowiskach narażonych na działanie wilgoci.

Projektowanie pudełek wymaga znajomości wielu zagadnień, dlatego zadanie to warto zlecić specjalistom. Można się z nimi skontaktować na stronie agencjadba.pl, należącej do agencji o licznych rekomendacjach. Zatrudnieni w niej pracownicy mają doświadczenie w branży poligraficznej oraz graficznej i pracują w zaawansowanych programach, w których przygotowują trójwymiarowe wizualizacje. To dobrze zorganizowane i kreatywne osoby, odznaczające się sumiennością i indywidualnym podejściem do każdego zlecenia.

Z firmą kontaktują się przedsiębiorcy chcący, by produkty, jakie sprzedają, wyróżniały się na sklepowych półkach. Projektowanie opakowań zlecane specjalistom niejednokrotnie ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych wśród klientów, dlatego nawiązane współpracy z profesjonalistami można potraktować jak inwestycję. Projekty pudełek tworzone w tej agencji spełniają wymogi prawne i zawierają niezbędne elementy, takie jak piktogramy czy kody kreskowe. Gwarantują też łatwy dostęp do zawartości i ochronę produktów na czas transportu.WWW: https://agencjadba.pl/

Dodano: 2022-09-22

Miejscowość: Warszawa

Adres: Chmielna 15

Kod pocztowy: 00--02

Telefon: 22 299 18 88

Źródła: https://agencjadba.pl/design/


Autor: Julianna Adamczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl