A. BANACH - Dodatki do tworzyw sztucznych od cenionego producenta


Modyfikatory są najczęściej wykorzystywane do zmiany właściwości polimerów i kompozytów polimerowych.  Dodatki do tworzyw sztucznych można podzielić na dwie główne kategorie, w zależności od zastosowania ich w materiale docelowym.

Wyróżnia się plastyfikatory, czyli składniki dodawane do tworzywa sztucznego na etapie produkcji, dzięki czemu stają się one miękkie i gumowe. Są to zazwyczaj materiały syntetyczne, które działają niczym smary, rozpuszczalniki oraz barwniki. Poza tym istnieją środki modyfikujące dodawane w celu nadania produktowi nowych właściwości chemicznych lub fizycznych. Przykładowo, substancje chroniące przed promieniowaniem hamują proces utleniania oraz blokują oddziaływanie światła ultrafioletowego. Pochłaniacze wilgoci  są używane do zmniejszenia ilości wilgoci w produkcie, aby nadawał się do długotrwałego przechowywania. Środki bakteriobójcze pomagają natomiast chronić wyroby przed zanieczyszczeniem przez szkodliwe mikroorganizmy; są szczególnie często stosowane w branży spożywczej oraz medycznej. Firma zapewnia również pochłaniacze zapachów dla tworzyw sztucznych w formach i stężeniach dostosowanych do wyrobu. Warto zapoznać się z ofertą barwników, na które składają się dodatki białe, czarne oraz kolorowe. Na życzenie klienta barwa jest opracowywana indywidualnie. Środki koloryzujące są odporne na działanie wysokich temperatur oraz promieniowanie słoneczne. Zapewniają wysoką powtarzalność kolorystyczną, dzięki czemu produkty wytwarzane masowo są do siebie podobne. Substancje barwiące w szczególności nadają się do folii wylewanej i rozdmuchiwanej, formowania wtryskowego oraz wytłaczania.

Na stronie internetowej abanach.pl można zapoznać się z ofertą producenta zajmującego się tworzeniem mieszanek chemicznych, jakie dodaje się do materiałów stosowanych w przemyśle. Sprawdzony producent oferuje wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Stara się, aby jego produkty trafiały do klientów jak najszybciej, z tego względu współpracuje z zaufanymi kurierami. WWW: https://abanach.pl

Dodano: 2022-10-12

Miejscowość: Pruszcz Gdański

Adres: Zastawna 25

Kod pocztowy: 83-000

Telefon: 600 004 734WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl