Health Team - Chirurgia plastyczna w Łodzi - co może zaoferować osobom z problemem otyłości?


O chirurgii plastycznej często mówi się w kontekście osób dążących do perfekcji, chcących na przykład poprawić proporcje swojego ciała, by wyglądać jeszcze piękniej czy pragnących zachować młody wygląd skóry. Jednak takie zabiegi mogą jeszcze bardziej przydać się osobom mającym poważne problemy z wyglądem i przez to z akceptacją siebie i poczuciem własnej wartości, na przykład w przypadku otyłości. Co takim osobom zaproponować może chirurgia plastyczna w Łodzi?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że schudnięcie w przypadku dużej nadwagi często wiąże się z pozostaniem dużej ilości nadmiaru skóry. Skóra rozciąga się w miarę powiększania się objętości ciała, a jej zdolność wchłaniania się w miarę chudnięcia jest ograniczona. Sprzyjają temu zwłaszcza ćwiczenia, kiedy zatem chudnie się bez nich, na przykład po operacji żołądka, co dotyczy osób bardzo otyłych, problem może być poważny. Nadmiar skóry może nawet sprawić, że efekt odchudzenia nie będzie widoczny, poza tym jest ona zwiotczała, co nie wygląda dobrze. W takich przypadkach można skorzystać z oferty zaprezentowanej na stronie healthteam.pl i umówić się na plastykę brzucha. Zabieg ten polega na poprawie stanu powłok brzusznych oraz usunięciu nadmiaru skóry.

Innym rozwiązaniem, jakie proponowane jest w łódzkiej klinice, jest chirurgia piersi. Znaczne stracenie na wadze często oznacza u kobiet utratę jędrności biustu. W takim przypadku, chcąc poprawić swój wygląd, można zdecydować się na lifting, czyli podniesienie piersi. Pozwala to też uzyskać efekt płaskiego brzucha. Efekt wyszczuplenia daje także również oferowane w tym miejscu zmniejszenie piersi. W przypadku nadwagi mogą być one bardzo duże, ponieważ w większości składają się z tkanki tłuszczowej.

Z zabiegu zmniejszenia gruczołów piersiowych mogą też skorzystać mężczyźni.WWW: https://healthteam.pl

Dodano: 2022-10-24

Miejscowość: Łódź

Adres: Radwańska 68

Kod pocztowy: 93-574

Telefon: 534 759 156WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AMW Logistics


WIĘCEJ
Card image cap

PROQRES POLAND Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl