Opomarket.pl - Opony letnie 16 cali i zasady ich doboru


Decydując się na opony letnie do samochodu samochodu, warto wiedzieć, jakimi parametrami powinny się one cechować. Istnieje wiele opcji w zakresie konstrukcji i budowy bieżnika, a także takich czynników jak osiągi w danej temperaturze i efektywność paliwowa.

Opony letnie zostały przystosowane do jazdy w suchą, ciepłą pogodę, z kolei modele zimowe są przeznaczone na zimne, mokre lub zaśnieżone drogi. Opony całoroczne mogą być używane podczas wszystkich pór roku. Powinny być kupowane tylko wtedy, gdy kierowca planuje jazdę w różnych warunkach pogodowych w dłuższej perspektywie czasowej. Żeby wybrać odpowiednią oponę letnią, należy wziąć pod uwagę indeks zużycia bieżnika (TWI), który wskazuje na wytrzymałość opon. Im wyższy TWI, tym dłużej opona zachowa swoje oryginalne właściwości. Ponadto istotny jest odpowiedni rozmiar. Wymiary opon do samochodu są zazwyczaj podawane w jego dokumentacji. Ogumienie jest podzielone według trzech klasy jakości: premium, średniej oraz budżetowej. Poza tym istotnym czynnikiem w wyborze opony na lato jest współczynnik spalania paliwa. Im wyższy jest opór toczenia danej opony, tym więcej paliwa musi zużyć pojazd do przejechania danej trasy. Najlepsza klasa paliwowa jest określana literką A. Szukając modeli w bardziej przystępnej cenie, warto zainteresować się oponami oznaczonymi literą "B" lub "E".

W sklepie internetowym opomarket.pl znajdują się opony letnie 16 cali, a także modele w wielu innych rozmiarach. Klienci niepewni co do wyboru opony, mogą skorzystać ze wsparcia pracowników sklepu. W asortymencie dostępne są modele przeznaczone do samochodów różnych producentów. Wśród propozycji znajduje się ogumienie dostosowane do pojazdów marki Nissan, Hyundai, Citroen, Fiat oraz Dacia. Do wyboru są zarówno modele nowe, jak i używane, dzięki czemu oferta jest przystępna cenowo nawet dla osób z ograniczonym budżetem. Sprzedawca zajmuje się również dystrybucją opon zimowych i modeli wielosezonowych, które można z powodzeniem użytkować przez cały rok.WWW: https://opomarket.pl

Dodano: 2022-10-31

Miejscowość: Katowice

Adres: Krakowska 162

Kod pocztowy: 40-393

Telefon: 322049800

Źródła: https://opomarket.pl/k41,16-cali.html


Autor: Emil Szymczak


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Netpaka.eu


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
Card image cap

SiApre


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl