PPH „GABO” J. Grabowski - Producent woreczków foliowych - co proponuje?


Woreczki foliowe to uniwersalne opakowania znajdujące zastosowanie w wielu sytuacjach. Sprawdzają się w sklepach spożywczych, wśród firmy przeprowadzkowych, w gospodarstwach domowych i nie tylko. Skutecznie zabezpieczają zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych i są wykorzystywane w środowiskach o dużym stopniu wilgotności. Materiały użyte podczas produkcji mogą mieć kontakt z żywnością, dlatego odnajdują się w piekarniach, cukierniach oraz sklepach sprzedających warzywa i owoce. Są bezwonne i występują w kilku rozmiarach. Woreczki mogą mieć praktyczne uchwyty, ułatwiające przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Firmą zajmującą się ich sprzedażą jest Gabo.

To zaufany producent woreczków foliowych współpracujący z przedsiębiorcami z różnych branż. Na jego katalog składają się wytrzymałe produkty o uniwersalnym zastosowaniu, które przydają się do pakowania rozmaitych przedmiotów. Folia jest bardzo lekka, dzięki czemu nie wpływa na wagę artykułów, dlatego przydaje się podczas transportu. Może mieć kontakt z wodą, czego nie można powiedzieć o pudełkach tekturowych i jest tworzona między innymi z LDPE, czyli materiału o niskiej gęstości, który nie niszczy się pod wpływem działania wysokich temperatur.


Woreczki foliowe odznaczają się niepodatnością na rozerwanie i mogą mieć kontakt z kwasami lub solami. Są też odporne na działanie czynników atmosferycznych, a ponadto chronią produkty przed kurzem i promieniowaniem UV. Niektórzy przedsiębiorcy nadrukowują na ich powierzchni nazwę prowadzonej przez siebie działalności oraz elementy graficzne, dzięki czemu wyróżniają się spośród innych i stają się nienachalnym nośnikiem reklamowym. Są to wyroby wielokrotnego użytku, wykorzystywane na szeroką skalę.WWW: https://www.gabo-opakowania.pl

Dodano: 2022-11-02

Miejscowość: Zwierki

Adres: Zwierki 3

Kod pocztowy: 16-060

Telefon: 85 718 83 96WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Top Design


WIĘCEJ
Card image cap

TECHMASZ - Cezary Kalinowski


WIĘCEJ
Card image cap

azlazienka.pl


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl