Varimed Sp. z o.o. - Bronchoskopy intubacyjne – do czego służą?


Lekarze określonych specjalizacji korzystają z rozmaitych narzędzi, dzięki którym mogą wykonywać swoją pracę dokładnie i szybciej. Bronchoskopy intubacyjne to urządzenia medyczne stosowane w zabiegach dróg oddechowych i płuc, takich jak na przykład usuwanie śluzu lub biopsja. Są one wykorzystywane przez lekarzy również do leczenia pacjentów cierpiących na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) i mukowiscydozę. Bronchoskopy stosuje się w chirurgii i anestezji do oczyszczania tchawicy przed intubacją, do badania oskrzeli podczas zabiegów chirurgicznych oraz do otwierania dróg oddechowych.

Wysokiej jakości bronchoskopy można znaleźć w ofercie sklepu internetowego Varimed. Współpracuje on z zaufanymi producentami sprzętu medycznego. W ofercie posiada bronchoskopy intubacyjne, również w wersji jednorazowej. Zapewniają one takie korzyści jak wysoka wydajność ssania, sterylność wykonywania zabiegów oraz obrazowanie w jakości HD. Każdy nowy model jest odpowiednio zabezpieczony przed kontaktem z otoczeniem, co tym samym obniża ryzyko wystąpienia zakażenia. Model jest dostępny w różnych średnicach. Dzięki swojej wyjątkowej giętkości sprawnie dociera w określone miejsca. Jego twórcy zadbali o to, aby zapewnić ergonomiczne kąt wychylenia końcówki dystalnej.

W ofercie sprzedawcy znajduje się również wiele innych sprzętów medycznych przeznaczonych do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Do wyboru są między innymi endoskopy stosowane w takich dziedzinach jak laryngologia, anestezjologia oraz gastroenterologia. Podmiot zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również serwisem oferowanego sprzętu. Wykonuje naprawy w szybki sposób. Działa na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości.WWW: https://varimed.pl

Dodano: 2022-11-25

Miejscowość: Wrocław

Adres: Tadeusza Kościuszki 115

Kod pocztowy: 50-442

Telefon: 71 361 14 18WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl