Apteka Pod Gwiazdą - Spirulina z apteki internetowej - skąd bierze się zainteresowanie tym produktem?


Spirulina jest składnikiem wielu suplementów diety. To nic innego jak alga pełna wartościowego białka, którą mogą spożywać osoby niejedzące mięsa lub pozostałych produktów pochodzenia zwierzęcego. Występuje w formie płatków, tabletek, kapsułek lub proszku rozpuszczalnego w wodzie. Jest ceniona za szereg właściwości odżywczych oraz dużą ilość minerałów, witamin i białka. Ma też pozytywny wpływ na układ krążenia i sprawdza się u cukrzyków. Obniża poziom „złego” cholesterolu i stanowi bogactwo magnezu oraz beta-karotenu. To produkt niskokaloryczny, nabywany ze względu na obecność kwasu foliowego, przydatnego zwłaszcza u kobiet w ciąży, tiaminy, niacyny, ryboflawiny, błonnika przyspieszającego trawienie oraz fosforu.

Alga ta wyróżnia się intensywnym zielono-niebieskim kolorem i jest wykorzystywana nie od dziś. Interesują się nią osoby będące na diecie i chcące schudnąć. Przyspiesza bowiem spalanie tłuszczów, co przekłada się na efektywność treningów. Ponadto zmniejsza uczucie głodu oraz ryzyko pojawiania się problemów z zatokami, w tym nieżytu nosa. Oznacza to, że osoby sięgające po spirulinę, rzadziej martwią się zatkanym nosem. Jest to produkt obniżający poziom glukozy we  krwi i mający pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu immunologicznego.

Suplementy ze spiruliną sprawdzają się u osób z nawracającymi stanami zapalnymi, objawiającymi się obrzękami, bólami różnych partii ciała oraz gorączką. Są one dostępne na stronie gwiazda.org, którą prowadzi apteka internetowa. Spirulina zaprezentowana na witrynie przyjmuje postać powlekanych tabletek, które należy popijać dużą ilością wody i przechowywać w suchym oraz zacienionym miejscu, z dala od dzieci. To ciekawa propozycja dla osób mających problemy z wydolnością wątroby oraz chcących oczyścić organizm z zalegających toksyn.

Podobnie jak kawa czy zielona herbata spirulina zawiera duże ilości antyoksydantów. Może być podawana osobom ze schorzeniami neurodegradacyjnymi oraz alergiami. Wykazano, że odznacza się właściwościami przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnymi, a ponadto zmniejsza ryzyko pojawiania się chorób układu sercowo-naczyniowego. Spirulina występuje też w postaci proszku, dodawanego z reguły do koktajli. Nadaje im intensywny kolor i doskonale komponuje się ze składnikami, takimi jak miód, syrop klonowy, mleko czy banan.WWW: https://aptekapodgwiazda.pl/

Dodano: 2022-11-23

Miejscowość: Nowa Sarzyna

Adres: Azalii Pontyjskiej 2a

Kod pocztowy: 37-310

Telefon: 500 623 943WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

ALEPIWO


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl