SpecShop.pl - Do czego służą szwajcarskie scyzoryki?


Scyzoryki to wielofunkcyjne akcesoria, przydatne w rozmaitych sytuacjach. Stanowią podstawę u survivalowców, osób wybierających się na camping i nie tylko. Ułatwiają wykonywanie różnego rodzaju czynności i są bardzo małe, a co za tym idzie, poręczne, dzięki czemu bez problemu mieszczą się w kieszeniach. Tworzy się je ze stali nierdzewnej, odpornej na wilgoć, co sprawia, że ich powierzchnia jest wolna od korozji. Najpopularniejsze są scyzoryki szwajcarskie. To trwałe i eleganckie akcesoria niepodatne na zniszczenia mechaniczne, które nadają się na prezent dla osób ceniących sobie praktyczne upominki. Są wyposażane  w ostrza o różnej długości, korkociągi, pilniki do paznokci, pęsety, otwieracze do konserw, szczypce i nożyczki.

Scyzoryki bywają nieocenione podczas wypadów na ryby, górskich wycieczek, grillów organizowanych w ogrodzie, obozów harcerskich czy polowań. W przeszłości przyjmowały formę prostych nożyków, jednak dziś są wyposażane w szereg innych akcesoriów, co zwiększa ich funkcjonalność. Firmą zajmującą się sprzedażą opisywanych akcesoriów jest Spec Shop. Sklep ten jest odwiedzany przez miłośników survivalu, chcących zaopatrzyć się w przydatne i wytrzymałe gadżety, odnajdujące się w najtrudniejszych warunkach.

Czekają na nich niezawodne i wielofunkcyjne scyzoryki wojskowe ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, które wyposażono w krótkie i długie ostrza, otwieracze do butelek i puszek, szydło, wykałaczkę oraz pęsetę. Modele zaprezentowane w katalogu różnią się od siebie liczbą elementów, wagą i wielkością. Noże, jakie posiadają, nie wyginają się pod wpływem silnych nacisków, dzięki czemu ryzyko ich zniszczenia jest niewielkie. Narzędzia te nie ślizgają się w dłoni i mogą mieć kontakt z błotem, piaskiem, wodą czy niską temperaturą.WWW: https://www.specshop.pl

Dodano: 2022-11-26

Miejscowość: Poznań

Adres: Kościuszki 114

Kod pocztowy: 61-717

Telefon: 533 372 997WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl