EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak - Jakiej firmie w Warszawie można zlecić precyzyjne, laserowe cięcie blach?


W wielu gałęziach przemysłu producenci potrzebują mniejszych i większych elementów z różnej grubości metali do wytwarzania maszyn, urządzeń i drobniejszych przedmiotów. Zwykle współpracują z innymi firmami, specjalizującymi się w obróbce i dysponującymi odpowiednim parkiem maszynowym. Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron, zwłaszcza że nie każda firma może sobie pozwolić na zakup wysokiej jakości obrabiarek sterowanych numerycznie, gwarantujących perfekcyjne wykonanie detali o identycznych parametrach i zatrudnianie specjalistów do ich obsługi, często potrzebnych tylko okresowo.

Firmę przyjmującą zlecenia na wykonanie rozmaitych elementów metalowych i oferującą najwyższą jakość wykonywanych prac można znaleźć na stronie emaj-partner.pl. Jej atutem jest świetnie wykwalifikowana załoga z bogatą wiedzą branżową i wieloletnim doświadczeniem. Dysponuje wieloma nowoczesnymi urządzeniami, dlatego może się podjąć realizacji nawet najtrudniejszych i niestandardowych zamówień. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, rozpoczynając od rzeczowej i uczciwej wyceny. Zawsze stara się, aby warunki zawieranej umowy były w pełni przejrzyste i zrozumiałe dla zamawiających.

Jest to stołeczne przedsiębiorstwo obsługujące klientów nie tylko z Warszawy, oferujące m.in. laserowe cięcie blach. Metoda ta sprawdza się w wykonywaniu płaskich detali, wymagających szczególnej precyzji cięcia. Do najważniejszych zalet takiej obróbki zaliczyć należy:

  • wyjątkową szybkość cięcia,
  • wysoką jakość cięcia,
  • powtarzalność elementów,
  • oszczędność materiału i czasu,
  • atrakcyjną cenę. 

W zależności od grubości i rodzaju materiału wykorzystywany w firmie laser tnie z dokładnością do 0,2 mm.

W parku maszynowym tego przedsiębiorstwa znajdują się dwa lasery CO2 o zakresie powierzchni ciecia 1500 × 3000 mm. Można na nich obrabiać:

  • stal czarną do 20 mm,
  • stal nierdzewną do 15 mm,
  • aluminium do 8 mm,
  • blachy pokryte cynkiem do 3 mm.

Firma dysponuje również laserem typu fiber o takim samym zakresie powierzchni ciecia, który pozwala na obróbkę bez grantu i jedynie nieznacznie nagrzewa cięty materiał.

Poszukując zatem solidnego kontrahenta, który zawsze w terminie zrealizuje dowolne zamówienie, warto nawiązać współpracę z tym zakładem, tym bardziej że może on zaoferować także wiele innych usług, z którymi można się zapoznać, odwiedzając jego stronę.WWW: https://www.emaj-partner.pl/

Dodano: 2022-11-29

Miejscowość: Warszawa

Adres: Przasnyska 6a

Kod pocztowy: 01--75

Telefon: +48 502 820 089

Źródła: https://www.emaj-partner.pl/


Autor: Rozalia Kalinowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl