Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski - Pomoc prawna dla mieszkańców Legnicy i okolic


Biorąc pod uwagę różne sytuacje życiowe, pomoc adwokata jest nieraz niezbędna. Prawnik może zapewnić odpowiednie wsparcie, chroniąc interesy swojego klienta, a także jego bliskich. Jest też w stanie wyegzekwować w jego imieniu należne mu świadczenia. Z opieki prawnej może skorzystać każdy, bez względu na to, czy jego status to oskarżony, czy też poszkodowany. 

Konieczność znalezienia adwokata generuje potrzebę weryfikacji ofert z najbliższej okolicy. Przy poszukiwaniach dużą rolę odgrywa dziś internet. Przeglądając strony, można zapoznać się z zakresem działań jurystów oraz z lokalizacją ich biur, wybierając opcję najlepiej spełniającą oczekiwania. Poszukujący pomocy prawnej mieszkańcy Legnicy mają możliwość skorzystania ze świadczeń prawników stanowiących kadrę kancelarii ogłaszającej się na stronie internetowej adwokatmichalski.com.

Pod podanym linkiem można znaleźć też dane kontaktowe do podległej filii w Polkowicach. Zakres pracy obu biur jest podobny, czynnikiem różnicującym są godziny urzędowania. Aby zapewnić sprawną obsługę, pracownicy kancelarii proszą o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania. Zapisy na wizytę są przyjmowane przez kontakt osobisty, telefoniczny oraz za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Cennik za pracę adwokatów podano online, ale kadra zastrzega sobie możliwość indywidualnego ustalania kosztów za wykonywane czynności. Informacje o zwiększeniu opłaty są podawane do wiadomości zlecającego po zapoznaniu się prawnika z dokumentacją sprawy oraz przedstawionym przez strony materiałem dowodowym. Jurysta może odmówić pomocy, jeśli ma uzasadnione podejrzenia, że klient zataja celowo prawdę lub dokonał fabrykacji pism stanowiących podstawę do wszczęcia postępowania.WWW: https://adwokatmichalski.com/

Dodano: 2023-01-26

Miejscowość: Legnica

Adres: Adama Mickiewicza 1a

Kod pocztowy: 59-220

Telefon: 603121704

Źródła: https://adwokatmichalski.com/


Autor: Wiktor Andrzejewski


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl