BIFAM - Rolety rzymskie - czym są i gdzie się sprawdzają?


Nagrzane pomieszczenia uniemożliwiają wypoczynek, negatywnie wpływają na koncentrację i zdrowie, a niekiedy utrudniają pracę. To między innymi z tych powodów w wielu obiektach mieszkalnych i biurowych znajdują się osłony okienne, przekładające się na komfort osób przebywających we wnętrzach. Zalicza się do nich rolety rzymskie, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, które są praktyczną ozdobą samą w sobie. Stanowią alternatywę dla rolet dzień-noc lub żaluzji, a ponadto utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemów. Tkaniny mogą być bowiem ściągane i prane w pralce, w temperaturze wynoszącej maksymalnie 30 stopni Celsjusza. Dzięki nim pomieszczenia zyskują jedynego w swoim rodzaju charakteru i zwiększają prywatność osób, które w nich przebywają.

Te i wiele innych produktów udostępniono pod adresem bifam.pl, prowadzonej przez doskonale zaopatrzone przedsiębiorstwo. Jego pracownicy specjalizują się w sprzedaży wytrzymałych, funkcjonalnych i uniwersalnych osłon o licznych rekomendacjach, które wpasowują się we wnętrza boho, skandynawskie, angielskie czy glamour. Są nabywane ze względów praktycznych oraz estetycznych i sprawiają, że pomieszczenia stają się bardziej przytulne. Tworzy się je z solidnych tkanin nienagannej jakości, niepodatnych na przedzieranie i blaknięcie koloru pod wpływem promieniowania słonecznego.

W katalogu zaprezentowano osłony dekoracyjne, produkowane z grubych oraz zaciemniających materiałów, sprawdzających się zwłaszcza w sypialniach lub pokojach dziecięcych. Przydają się między innymi osobom mieszkającym na niższych piętrach, które chcą zwiększyć swoją prywatność i uchronić się przed spojrzeniami przechodniów. Wyposażono je w praktyczne mechanizmy koralikowe, umożliwiające podnoszenie tkaniny na wybraną przez siebie wysokość.WWW: https://bifam.pl

Dodano: 2023-01-13

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Wojskiego 28

Kod pocztowy: 80-119

Telefon: 667774436WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl