Gamar sp. z o.o. s.k. - Opakowania kartonowe z nadrukiem - gdzie się sprawdzają?


Pudełka kartonowe to uniwersalne opakowania znajdujące zastosowanie w firmach oraz prywatnych domostwach. Ich przewagą nad torebkami foliowymi jest fakt, że nie szkodzą środowisku naturalnemu i są biodegradowalne. Na próżno szukać w nich toksycznych substancji, dlatego mogą mieć kontakt z żywnością, ponieważ nie wpływają na jej smak ani zapach. Do ich produkcji wykorzystano tekturę, czyli kilkuwarstwowy materiał, zabezpieczający przedmioty przed działaniem czynników atmosferycznych oraz zabrudzeniami.

Pudełkami tego typu interesują się przedsiębiorcy, dla których stanowią niedrogi i jednocześnie skuteczny nośnik reklamowy, zwiększający rozpoznawalność marki. Ich powierzchnia może być zadrukowywana w dowolny sposób, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych i pomagają wybić się na rynku. Najczęściej nanosi się na nie nazwę prowadzonej działalności, dane kontaktowe oraz logotyp czy inne elementy graficzne.

Tektura użyta do produkcji pudełek przyjmuje formę litą bądź falistą, co sprawia, że odznacza się sztywnością i niepodatnością na odkształcenia. Zazwyczaj jest dostępna w kolorze brązowym lub białym, nieco rzadziej w pozostałych odcieniach. Papier, z jakiego ją stworzono, może być poddawany procesowi recyklingu. Więcej informacji na temat tego typu opakowań udostępniono na stronie gamar-kartony.pl. Znajdują się na niej opakowania kartonowe z nadrukiem, odznaczające się minimalistycznym designem. Część z nich nie wymaga używania taśmy podczas zamykania i przygotowywania do wysyłki.

Pudełka tekturowe są podstawą firm przeprowadzkowych, ponieważ ułatwiają transportowanie mienia i zmniejszają ryzyko zniszczeń. W ich wnętrzach można umieszczać koce, materiały filcowe lub folie bąbelkowe, zabezpieczające delikatne przedmioty przed pęknięciami lub zarysowaniami. Artykuły te występują w wielu rozmiarach i służą także do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów w domach czy mieszkaniach, dzięki czemu pomieszczenia nie sprawiają wrażenia zabałaganionych. Są wykorzystywane również do przesyłania książek, niewielkich sprzętów elektronicznych czy kosmetyków.WWW: https://gamar-kartony.pl/

Dodano: 2023-02-02

Miejscowość: Pelplin

Adres: Świerkowa 13

Kod pocztowy: 83-130

Telefon: +48 58 536 1589WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl