STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY - Drzwi akustyczne 42db - w jakich miejscach znajdują zastosowanie?


Znaczna część osób remontujących domy, mieszkania czy obiekty komercyjne zwraca uwagę na podstawowe elementy wyposażenia wnętrz, a mało kto przywiązuje wagę do drzwi wejściowych, a przecież to one są wizytówką budynku. Przed ich zakupem warto zwrócić uwagę na wygląd, materiał użyty do produkcji, grubość, wymiary i kolorystykę. Często pomijanym parametrem jest dźwiękoszczelność, od której zależy komfort osób przebywających w pomieszczeniach. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na konstrukcje akustyczne, sprawdzające się także w halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, galeriach handlowych czy fabrykach. Składają się na nie drzwi tłumiące dźwięki, co jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych wypełnień, pochłaniających fale dźwiękowe.

Ważną kwestią jest poprawny montaż, dlatego zadanie to można zlecić fachowcom. Drzwi, o jakich mowa, składają się z kilku warstw oraz uszczelek, dzięki którym bez problemu przylegają do futryny. Niektóre z nich są ognioodporne, co oznacza, że mają właściwości zabezpieczające przed przedostawaniem się ognia oraz dymu do pomieszczeń. Kwestia ta przekłada się na sprawniejszą ewakuację osób przebywających w obiekcie i mniejsze straty finansowe.

Zaufani przedsiębiorcy proponują drzwi akustyczne wpasowujące się w aktualne trendy, które tworzą spójną całość z elewacją. Wyróżniają się trwałą konstrukcją i nie niszczą się pod wpływem częstej eksploatacji. Jest to powód, dla którego są użytkowane przez lata, a ich powierzchnia jest wolna od nieestetycznych zarysowań bądź wgnieceń. Konstrukcje te chronią także przed przedostawaniem się chłodu do wnętrz, dzięki czemu nabywcy nie martwią się o częste włączanie kaloryferów.

Znaczna część z nich zaopatruje się w przedsiębiorstwie Stodom, proponującym drzwi akustyczne 42db, powstałe z myślą o obiektach publicznych i prywatnych. Zamawiają je między innymi mieszkańcy domów jednorodzinnych, narażeni na głośne dźwięki pochodzące z zewnątrz, przykładowo z pobliskich placów zabaw czy ruchliwych ulic. Można je wyposażać w dodatkowe systemy antywłamaniowe, zmniejszające ryzyko kradzieży cennych przedmiotów oraz malować na dowolne odcienie. Z łatwością tłumią hałasy i zapewniają ciszę lokatorom, co doceniają osoby pracujące zdalnie, chcące odpocząć po długim dniu, ale też żyjące w blokach.WWW: http://stodom.pl/

Dodano: 2023-01-24

Miejscowość: TROJANÓW

Adres: DERLATKA 21

Kod pocztowy: 08-455

Telefon: 25 682 78 84

Źródła: http://stodom.pl/produkty/drzwi-akustyczne/


Autor: Oliwier Duda


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl