Be Healthy Marlena Kuczmarska - zioloklik.pl - Odkwaszenie organizmu - zioła i inne sposoby


Na zakwaszenie organizmu, powszechny problem odpowiadający między innymi za uczucie ciągłego zmęczenia i brak energii, ale też pogorszony wygląd i wyniki krwi, narażonych jest obecnie wiele osób. Zachwianiu gospodarki kwasowo-zasadowej organizmu sprzyja wiele czynników, jak siedzący tryb życia, stosowanie używek, niezdrowa dieta, a nawet sięganie po nadmiar leków i suplementów diety. Co robić, by z tym walczyć?

Rozwiązań jest wiele, na pewno warto na co dzień dbać o zdrowy tryb życia i dietę, na przykład odpoczywając, śpiąc odpowiednią ilość czasu, unikając stresu i używek oraz sięgając po jak najmniej przetworzoną żywność. Bardzo ważne jest też picie dużych ilości płynów oraz stawianie na aktywność fizyczną. Tyle z pewnością wystarczy, by zachować równowagę kwasowo-zasadową. A co, kiedy działania takie trudno jest wdrożyć albo już doszło do silnego zakwaszenia organizmu? Przeprowadzić można specjalną kurację odkwaszającą, polegającą na zastosowaniu postu owocowo-warzywnego lub nawet głodówki, to ostatnie jednak jest dostępne tylko dla osób, które nie mają ku temu przeciwwskazań medycznych. Tak naprawdę głodówka jest trudniejsza do zastosowania niż się wydaje, gdyż w czasie jej trwania można narzekać na osłabienie, niepodobna zatem na przykład intensywnie pracować, a zwłaszcza fizycznie. Poza tym do głodówki trzeba się odpowiednio przygotować, ze sporym wyprzedzeniem, a potem długi czas, właściwie z niej wychodzić. Wymaga to wiele zachodu i wiedzy, znacznie lepsze są zatem łatwiejsze rozwiązania, jak choćby wspomniany post owocowo-warzywny czy detoks sokowy. Jeszcze łatwiej, a przy tym nawet efektywniej, będzie sięgnąć po odkwaszające suplementy diety. Wiele takich propozycji można znaleźć w sklepie Ziołoklik, który oferuje zioła na odkwaszenie organizmu, a także inne środki, jak proszek zasadowy czy liofilizowane zielone warzywa. Mogą być one zamiennikiem dla odkwaszających składników w podstawowych formach, jak młody zielony jęczmień, algi czy kiełki, które nie każdy gotów jest w takich postaciach przyjmować (czy nie może sobie pozwolić na przykład na hodowlę kiełków).

Produkty te można stosować jako element intensywnej kuracji, na przykład stosowanej przez niedługi czas dość restrykcyjnej diety oczyszczającej, czy też samodzielnie, jako jedyne działanie mające na celu odkwaszenie organizmu, co z pewnością wystarczy, szczególnie gdy zakwaszenie nie jest zbyt silne.WWW: https://zioloklik.pl/

Dodano: 2023-02-16

Miejscowość: Katowice

Adres: Armii Krajowej 82a

Kod pocztowy: 40-671

Telefon: 733-757-888WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl