ARTFOL Sp. z o. o. s.k. - Artfol - pierwszy wybór wśród producentów folii stretch


Niezależnie od reprezentowanej branży, nawet najbardziej wymagający specjaliści z pewnością będą więcej niż usatysfakcjonowani jakością produktów dostępnych na stronie artfol.pl. Portal jest własnością czołowego producenta folii stretch oraz innych materiałów pakowych z tworzyw sztucznych. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala mu realizować zlecenia dotyczące najbardziej zaawansowanych aplikacji. Do tego dochodzi indywidualne podejście i pełne zaangażowanie ze strony wykwalifikowanego personelu na każdym etapie procesu zakupowego. Niezawodna flota pojazdów gwarantuje przy tym terminowość dostaw. Wszystko to przy zachowaniu więcej niż konkurencyjnych cen.

Katalog produktowy jest stale poszerzany. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wspomniana folia stretch. Jest ona powszechnie wykorzystywana do pakowania oraz zabezpieczania zarówno paczek, jak i palet. Rozciągliwa i trwała, skutecznie chroni przed wpływem licznych czynników zewnętrznych. Dostępna jest w różnych kolorach, szerokościach i długościach, co daje duże możliwości w kontekście procesu pakowania.

Opisywana klasa produktowa wyróżnia się licznymi zaletami. Wykorzystany w procesie produkcyjnym materiał zapewnia uniwersalny charakter, co oznacza, że folię można wykorzystywać podczas pakowania wielu typów przedmiotów - od elementów przemysłowych do pakowanej żywności czy napojów. Do tego dochodzi wyjątkowa wytrzymałość i elastyczność - można ją rozciągnąć nawet do 300% długości, a przy tym liczyć na efektywną ochronę przed rozpadem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Użytkownicy mogą liczyć także na łatwiejsze utrzymanie czystości i świeżości dzięki ochronie przed wilgocią oraz kurzem, a także właściwości termoizolacyjne.WWW: https://www.artfol.pl/

Dodano: 2023-03-05

Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Adres: ODDZIELNA 14

Kod pocztowy: 97-300

Telefon: 44 646 53 12

Źródła: https://www.artfol.pl/foliastretch/


Autor: Ernest Krawczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

AMW Logistics


WIĘCEJ
Card image cap

PROQRES POLAND Sp. z o.o.


WIĘCEJ
Card image cap

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl