Ziobrowski Tax & Law - Kancelaria adwokacka działająca na Mokotowie w Warszawie — na jakie wsparcie można liczyć?


Obecnie coraz więcej osób korzysta z porad prawnych udzielanych przez lokalne kancelarie. Najważniejsze, aby udać się do adwokata specjalizującego się w określonej dziedzinie prawa (powiązanego z problemem, z którym zmaga się klient). Przed podjęciem współpracy można również zapoznać się z opiniami innych osób korzystających z usług wybranych kancelarii, poznając m.in. wysokość honorarium, wskaźnik wygranych spraw czy podejście do klienta. 

Na terenie Warszawy na Mokotowie działa kancelaria adwokacka Ziobrowski TAX/LAW świadcząca usługi na rzecz osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych. Prawnicy specjalizują się głównie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa:

  • cywilnego (windykacje, rozwody, sprawy spadkowe, odszkodowania i zadośćuczynienia, pożyczki pozabankowe),
  • karnego i karnoskarbowego (m.in. wsparcie podczas postępowania przygotowawczego prowadzonego przez policję czy inne służby, w tym ABW, CBŚ i CBA, sprawy dotyczące oszustw kapitałowych, prania brudnych pieniędzy, przekupstw menadżerskich),
  • autorskiego (ochrona własności intelektualnej i przemysłowej),
  • gospodarczego (bieżąca obsługa prawna firm i spółek).

Ponadto kancelaria świadczy usługi doradcze z zakresu optymalizacji podatkowej dla firm i startupów. Adwokaci pomagają również w zakładaniu i likwidacji spółek (akcyjnych i komandytowych) w Polsce czy zmianie rezydencji podatkowej na kraj za granicą (m.in. w Czechach, Anglii, Estonii, Gruzji oraz na Malcie). 

Kiedy zdecydować się na współpracę z kancelarią prawną?

Mimo licznych porad dostępnych w internecie (m.in. na blogach i forach o tematyce prawnej) należy pamiętać, że nie ma dwóch identycznych spraw, dlatego tak ważna jest indywidualna analiza zaistniałego problemu. Już na etapie wstępnej konsultacji prawnej klient otrzymuje szereg ważnych wskazówek oraz informacji na temat jego praw i obowiązków powiązanych z daną sprawą. Skorzystanie z porady adwokackiej nie jest zobowiązujące i to od samego petenta zależy, czy zatrudni prawnika do reprezentowania jego interesów podczas mediacji oraz rozprawy w sądzie. Na tym etapie przekazywane są także informacje związane z szacowanymi kosztami prowadzenia sprawy. Niejednokrotnie wystarczy samo spotkanie z adwokatem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i poznać dalsze możliwości działania w celu osiągnięcia zamierzonego celu. WWW: https://jztl.pl/

Dodano: 2023-03-21

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Grzybowski 10

Kod pocztowy: 00-104

Telefon: 601813339WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl