Robert Marchel - Jak zerwać z chłopakiem lub dziewczyną?


Zakończenie związku nigdy nie jest proste. W jaki sposób pożegnać się z drugą połówką? Ekspert od relacji damsko-męskich doradza, co robić, gdy podjęło się decyzję o rozstaniu. Na stronie internetowej pod adresem jakzdobywac.pl można znaleźć praktyczny poradnik dla osób znajdujących się w takich sytuacji.

Jak zerwać z chłopakiem lub dziewczyną? Przede wszystkim trzeba mieć pewność, że chce się to zrobić. Dużym błędem w relacjach międzyludzkich jest zrywanie i wracanie do siebie. Takie podejście niszczy zaufanie między partnerami i często jest oznaką toksycznego związku. Jeśli jest nadzieja na przepracowanie problemów, zamiast zrywać, lepiej szczerze porozmawiać o swoich uczuciach. Gdy miłość wygasła lub kłopoty związkowe wydają się nie do rozwiązania, trzeba zaplanować rozmowę o rozstaniu.

Na co zwrócić uwagę przy przekazywaniu wieści o zakończeniu związku? Nigdy nie powinno się zrywać z kimś przez wiadomość tekstową lub rozmowę telefoniczną. Oznaką szacunku dla drugiej osoby jest bezpośrednie spotkanie i patrzenie jej prosto w oczy. Trzeba liczyć się z tym, że partner lub partnerka źle zareaguje. Należy wówczas:

  • pozwolić mu na wyrażenie odczuwanych emocji,
  • klarownie wyrazić się o zakończeniu relacji i nie dawać nadziei na powrót,
  • spokojnie ustalić, jak będzie wyglądać powrót do stanu wolnego (na przykład co zrobić ze wspólnymi rzeczami i kto wyprowadza się z mieszkania),
  • zachowywać się asertywnie.

Przyczyny zerwania są różne. Jeśli powodem jest toksyczne zachowanie drugiej połówki, jej agresja lub uzależnienie, warto zachować dodatkowe środki ostrożności i przeprowadzić rozmowę w pobliżu zaufanej osoby, która w razie potrzeby udzieli pomocy. Co robić, jeśli partner lub partnerka grozi, że popełni samobójstwo? Pozostanie z nim lub nią po to, by tego nie zrobiła, jest złym rozwiązaniem. Warto subtelnie doradzić tej osobie, jak może skorzystać z pomocy psychologicznej i stopniowo ucinać kontakt. Po rozstaniu najlepiej dać sobie czas na przetworzenie zajścia i zapomnienie o ex.WWW: https://www.jakzdobywac.pl/

Dodano: 2023-04-24

Miejscowość: Newcastle upon Tyne

Adres: MONKCHESTER ROAD 34

Kod pocztowy: NE-6 2

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Copywriter.pl


WIĘCEJ
Card image cap

PDG Produkty dla gołębi


WIĘCEJ
Card image cap

REEST - Busy do Holandii Niemiec i Belgii


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl