Markiewicz Clinic - Implanty zębów - dlaczego część mieszkańców Gdańska się na nie decyduje?


Piękne zęby wpływają na wizerunek oraz postrzeganie danego człowieka przez innych. Niejednokrotnie zdarza się, że osoby z nieskazitelnym uśmiechem budzą większą sympatię, co przydaje się nie tylko w relacjach zawodowych, ale i na co dzień. Wiedzą o tym zwłaszcza osoby mające bezpośredni kontakt z klientem bądź partnerem biznesowym. Jest to główny powód, dla którego tak wielu dziennikarzy, prawników, modeli czy biznesmenów regularnie udaje się na wizyty stomatologiczne. Specjaliści, którzy w nich przyjmują, oferują rozwiązania dopasowane do ich potrzeb oraz budżetu. Niekiedy proponują implanty, czyli tytanowe śruby umieszczane w kości szczęki, które zastępują korzenie. Przymocowuje się do nich korony z porcelany lub ceramiki, które są bezpieczne dla zdrowia i wytrzymałe.

Implanty znajdują zastosowanie u alergików i z reguły są bez problemu przyjmowane przez organizm. To dość popularne rozwiązanie stomatologiczne rekomendowane pacjentom w różnym wieku. Zdaniem wielu osób jest to jedna z najlepszych metod odbudowy utraconych zębów, przykładowo na skutek wypadku czy zaniedbania leczenia. Szacuje się, że implanty mogą być użytkowane przez nawet 30 lat bez potrzeby wymiany. Do ich produkcji wykorzystuje się biokompatybilne materiały, dzięki którym ryzyko ich odrzucenia przez organizm jest małe. To trwalsza alternatywa dla mostów, odporna na działanie bakterii i kwasów.

Zainteresowani takim rozwiązaniem mogą skontaktować się z przedstawicielami gabinetu Markiewicz Clinic w Gdańsku. Implanty zębów nie wymagają ingerencji w strukturę zdrowych zębów. W tym przypadku wszczepiane elementy zrastają się z kością w sposób trwały, dzięki czemu gwarantują stabilną podstawę. Nie ruszają się w trakcie spożywania jedzenia i dają szansę odbudowania łuków zębowych.

Implanty zużywają się wolniej w porównaniu do protez, a ich atutem jest brak konieczności wyjmowania do czyszczenia. Składają się one z kilku elementów, takich jak korona protetyczna, łącznik oraz filar. Znajdują zastosowanie u osób w różnym wieku i rzadko się niszczą. Wspomniana klinika podejmuje się także zakładania licówek, których kształt, wielkość oraz odcień dobierane są indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb pacjentów. To świetna opcja dla osób z diastemą, czyli charakterystyczną szparą między jedynkami oraz niezadowolonych z wyglądu swojego uśmiechu.

 

 







WWW: https://markiewiczclinic.com

Dodano: 2023-05-02

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Szymanowskiego 2

Kod pocztowy: 80-280

Telefon: 58 558 80 57



WYSTAW OPINIE:



Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)




ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO



Card image cap

Agencja Reklamowa BrandTailors


WIĘCEJ
Card image cap

Apteka GEMINI


WIĘCEJ
Card image cap

Albex


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl