Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. - Kto realizuje prywatny transport medyczny we Włocławku?


Podczas przewozu karetką ratownicy medyczni oraz pielęgniarki czy pielęgniarze stale czuwają nad stanem pacjenta, a w razie jakichkolwiek komplikacji podejmują odpowiednie działania ratownicze. Nic więc dziwnego, że w momencie problemów zdrowotnych bliskiej osoby, tak wiele osób kontaktuje się bezpośrednio z pogotowiem ratunkowym. Okazuje się jednak, że nie zawsze dyspozytorzy wyrażają zgodę na wysłanie karetki pogotowia. Transport medyczny jest bowiem realizowany wyłącznie w momencie zagrożenia życia pacjenta. Jeśli bliscy chcą jedynie skorzystać z bezpiecznego przewozu chorego, wtedy powinni pomyśleć o skorzystaniu z usługi prywatnej.

Czy na transport medyczny konieczne jest zaświadczenie od lekarza?

Istnieją określone sytuacje, w których szpital musi zapewnić transport sanitarny pacjentowi. Taka usługa jest bezpłatna lub refundowana po części z NFZ. Wszystko zależy od stanu chorego oraz celu przewozu go do innej placówki medycznej. Lekarz prowadzący wystawia stosowne zaświadczenie, na podstawie którego organizowany jest przejazd w asyście ratowników i pielęgniarek. Najczęściej pacjenci muszą dostać się do specjalistycznej placówki w celu wykonania dodatkowych badań lub kontynuacji leczenia. Ponadto transport może dotyczyć odwiezienia chorego, który nie jest w stanie poruszać się samodzielnie do miejsca zamieszkania czy hospicjum.

Która firma we Włocławku realizuje przewóz osób chorych i niepełnosprawnych?

Na stronie dostępnej pod adresem transportymedyczne.pl można zapoznać się z usługami świadczonymi przez firmę, która działa w obrębie Włocławka. Prywatny transport medyczny odbywa się z wykorzystaniem odpowiednio wyposażonych karetek oraz pod stałą opieką ratowników i pielęgniarzy. Marka przyjmuje zlecenia całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Przewozy sanitarne odbywają się na terenie Polski, a także państw Unii Europejskiej. Koszt usługi jest ustalany indywidualnie i zależy przede wszystkim od długości koniecznej do pokonania trasy oraz stanu zdrowia transportowanego pacjenta.WWW: https://www.transportymedyczne.pl/

Dodano: 2023-05-15

Miejscowość: Choceń

Adres: Ługowiska 1

Kod pocztowy: 87-850

Telefon: 721 70 70 70WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Autokasacja U Jacka


WIĘCEJ
Card image cap

AUTOMATIK ELEKTROCIEPŁO


WIĘCEJ
Card image cap

Modern Wood


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl