bomedica - Jaki endokrynolog z okolic Poznania przyjmuje prywatnie?


Problemy ze zdrowiem mogą pojawić się u osób w każdym wieku, stąd ważne jest, by na bieżąco kontrolować poszczególne parametry, w tym weryfikować stan gospodarki hormonalnej organizmu. Badania endokrynologiczne zalecane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W uzasadnionych przypadkach mogą z nich skorzystać też dzieci.

Aby uniknąć kolejek, dobrze jest znaleźć w swojej okolicy prywatny gabinet, w którym można przeprowadzić badania. Osoby z terenu Wielkopolski mogą zapisać się na wizytę do endokrynologa, korzystając z propozycji dostępnej na stronie bomedica.com.pl, gdzie ogłasza się przychodnia medyczna, której domeną jest świadczona odpłatnie diagnostyka i leczenie chorób powiązanych z układem krążenia.

Wchodząc na podany link, można zarezerwować termin spotkania poprzez umieszczony tam formularz lub kontaktując się z rejestracją telefonicznie. Endokrynolog z Poznania (właściwie z podpoznańskiej miejscowości Przeźmierowo) przyjmuje pacjentów od poniedziałku do soboty, w godzinach podanych online. Odpowiadając na potrzeby osób pracujących zmianowo, przychodnia otwarta jest od wczesnych godzin porannych aż do wieczornych. Dla pacjentów przygotowano strefę parkingową, na miejsce można również dojechać komunikacją miejską i podmiejską. W przypadku wizyty prywatnej nie ma konieczności przedstawiania skierowania od lekarza. 

Na wspomnianej stronie udostępniono też cennik. Istnieje możliwość wykupu personalizowanego pakietu medycznego, w ramach którego pacjent może skorzystać z określonych świadczeń, opłacając miesięczny abonament.  Przychodnia prowadzi także sklep, którego obsługa zajmuje się dystrybucją certyfikowanych urządzeń diagnostycznych i akcesoriów przeznaczonych do użytku domowego. WWW: https://bomedica.com.pl/

Dodano: 2023-09-09

Miejscowość: Przeźmierowo

Adres: Rynkowa 5

Kod pocztowy: 62-081

Telefon: 607068888WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl