CAMPERY ASONE - Kamper wynajem Warszawa - https://camperyasone.pl/


Zakup auta kempingowego to duży wydatek, podobnie jak jego całoroczne utrzymanie. Jeśli jednak ktoś lubi w ten sposób podróżować lub chciałby zobaczyć, jak to jest, może na początku zdecydować się na wynajem. Kamper w Warszawie proponuje np. firma CamperyAsone.pl. To sprawdzony adres w stolicy, pod którym dostępne są różne modele pojazdów idealnych na wakacyjny wypad we dwoje, z rodziną lub z grupką znajomych. W zależności od indywidualnych potrzeb, można dopasować jeden z nich.

Szczegółowy opis wraz ze zdjęciami zamieszczony jest na stronie wypożyczalni. Każdy pojazd ma kuchnię z podstawowym wyposażeniem (w tym także naczyniami), łazienkę podzieloną na ubikację oraz prysznic z brodzikiem i sypialnię. Liczba łóżek wynosi do 2 do 5.  

 

Jakie są zalety wynajmu kampera z Warszawy:

  • dostajesz do dyspozycji bezpieczny pojazd, z kompletnym wyposażeniem, który na czas urlopu staje się Twoim domem na czterech kółkach,
  • możesz wziąć tyle bagażu, ile się tylko da wpakować do samochodu – rowery, wózek dla dziecka, sprzęt sportowy, wędki, zabawki i wiele innych rzeczy,
  • w podróż możesz zabrać od jednej do czterech osób,
  • masz opłacony pakiet OC/AC oraz rozszerzone Assistance – ubezpieczenie ważne jest na terenie UE,
  • w podróży nie obowiązuje Cię żaden grafik – kiedy chcesz, to jedziesz, a jak masz ochotę, to odpoczywasz,
  • rozwiązujesz problem kosztów i miejsc noclegowych,
  • mając mobilny dach nad głową, na wakacje możesz wybrać się o dowolnej porze roku.

Auto, które do dyspozycji dostaje klient, jest w pełni zatankowane i w takim też stanie musi być oddane. Jego odbiór ma miejsce w wypożyczalni. Tam też należy zwrócić pojazd.

Ceny za najem auta są zróżnicowane i zależą od tego, w jakim okresie (sezonie niskim, średnim czy wysokim) będzie się go potrzebować. Cennik również znajduje się na firmowej witrynie i jest bardzo szczegółowy. Warto także zapoznać się z regulaminem i pamiętać o tym, że osoba wypożyczająca oraz kierowca muszą mieć co najmniej 26 lat i prawo jazdy kategorii B.

W pierwszą podróż lepiej wybrać się wypożyczonym autem, aby przekonać się, czy o takim komforcie podróżowania się marzyło.

 WWW: https://camperyasone.pl/

Dodano: 2019-05-16

Miejscowość: Warszawa

Adres: Poprawna 127

Kod pocztowy: 03-984

Telefon: +48 606 11 33 50

Źródła: https://camperyasone.pl/


Autor: Aleksandra Górecka


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
Card image cap

Racoon Polska


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl