Dartpro - Tarcze i shafty aluminiowe – jaki sprzęt do darta wybrać?


Dart cieszy się coraz większą popularnością. Z tego względu wielu producentów projektuje coraz to nowocześniejsze akcesoria, które sprawią, że gra będzie przyjemniejsza. Jakie produkty warto kupić?

Obecnie w sklepach można znaleźć dwie podstawowe wersje tarczy, mianowicie modele elektroniczne i sizalowe. Oczywiście, istnieje również wariant papierowy, ale jego żywotność jest krótka. Ta opcja sprawdzi się jedynie w przypadku osób, które chcą pograć przez chwilę dla rozrywki. Natomiast wszyscy, którzy myślą poważnie o nauczeniu się rzucania lotkami i wzięcia udziału w turnieju, powinni wybrać jedną z dwóch poprzednich opcji.

Tarcza elektroniczna ma nowoczesne oprogramowaniem, które automatycznie nalicza punkty. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że program liczy punkty pochodzące także z lotek odbitych. Aby mieć pewność, że system będzie dobrze pracował, należy zainwestować w produkt najwyższej jakości (w najtańszych tarczach elektronika szybko się psuje). Sizale to najlepsze rozwiązanie pod względem cenowym i jakościowym. Tarcze są wytrzymałe i niedrogie, nadają się do zarówno do rekreacyjnego, jak i profesjonalnego darta. Dobrym pomysłem jest dokupienie maty wygłuszającej.

Poza tym istotne są także shafty. Najczęściej są one produkowane z plastiku (nylonu) lub aluminium. Pierwszy typ dobrze sprawdza się u początkujących, ale nie jest tak trwały, jak druga propozycja. Niestety modele aluminiowe mogą się z czasem wyginać, co przeszkadza w grze. Profesjonaliści często wybierają specjalne modele tytanowe. Są one najdroższe, ale za to również najtrwalsze, dostosowane do intensywnych treningów. Na początek najlepiej sprawdzą się piórka typu standard lub z większymi skrzydłami (sprawiają one, że lotka leci prosto). Zalecana grubość piórka to 100 mikronów. W przypadku grubszych modeli skrzydła będą mniej elastyczne.

Na stronie internetowej dartpro.pl można zamówić wszystkie niezbędne produkty do darta. Asortyment zawiera shafty aluminiowe i nylonowe, tarcze sizalowe, lotki, maty ochronne i wiele innych artykułów. Akcesoria pochodzą od sprawdzonych dostawców, takich jak marka Target, Unicorn, Winmau.

Przed zakupem warto porozmawiać z fachowcem. Doświadczony pracownik pomoże w wyborze produktów, które będą idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb.WWW: https://dartpro.pl/

Dodano: 2023-09-22

Miejscowość: Brzezinka

Adres: Chropań 6

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 604 697 887

Źródła: https://dartpro.pl/aluminiowe,c46.html


Autor: Emilia Borowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Stachurski Przeprowadzki


WIĘCEJ
Card image cap

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki


WIĘCEJ
Card image cap

DAUL Jacek Jastrzębski


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl