DiT-Usługi - Czy we Wrocławiu działa firma zajmująca się deratyzacją?


Pozornie nieszkodliwe zwierzęta, takie np. jak myszy, szukają schronienia w domach, gdy tylko nastaną chłodniejsze dni. Choć wyglądają niewinnie, mogą dokonać poważnych szkód. Niszczą nie tylko zapasy żywności, ale wszystko, co wpadnie im w zęby. Roznoszą drobnoustroje i pozostawiają odchody, co może skutkować chorobami i nieprzyjemnym zapachem. Kilku sztuk można pozbyć się, zakładając żywołapki i wynosząc gryzonie z dala od domu, ale jeśli jest ich wiele, warto wezwać fachowców.

Jeszcze większym problemem jest inwazja szczurów, które biologia obdarzyła wysoką inteligencją. Z tego powodu są one niezwykle trudne w eksterminacji. Jeżeli populacja jest duża, zamiast samemu walczyć z nimi, rozsądniej jest wezwać firmę DiT-Usługi Aleksander Zielonka, która od lat świadczy profesjonalne usługi w tym zakresie. Korzystają z nich przedsiębiorstwa, administratorzy osiedli i osoby prywatne, wiedząc, że dzięki działaniom jej pracowników, na długo będą mogli zapomnieć o tych gryzoniach.

Firma przeprowadzająca deratyzację we Wrocławiu i okolicach stosuje metody chemiczne i fizyczne. Zawsze na początku jej pracownicy zapoznają się z takimi czynnikami jak:

  • gatunek szkodników,
  • populacja,
  • charakterystyka terenu,
  • dostępność pożywienia i wody.

Istotna jest też pora roku, w jakiej przeprowadzany jest zabieg, gdyż to właśnie jesienią następuje nasilenie problemu. Trutki wykładane są w specjalnych karmnikach deratyzacyjnych, z uwzględnieniem bezpieczeństwa ludzi i zwierząt. Przedsiębiorstwa i zarządy osiedli zobowiązane są do przeprowadzania takiej operacji co najmniej dwa razy w roku, którą powinna wykonać profesjonalna firma.

Przedsiębiorstwo to ma stosowne uprawnienia do wykonania tego rodzaju prac. Dysponuje też odpowiednio wykwalifikowaną kadrą i specjalistycznym sprzętem.WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl

Dodano: 2023-12-02

Miejscowość: Wrocław

Adres: Grudziądzka 76

Kod pocztowy: 51-165

Telefon: 513 726 796

Źródła: https://www.dezynsekcja-pro.pl/


Autor: Adrianna Błaszczyk


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Pracownia graficzna Dwa:Wiatry


WIĘCEJ
Card image cap

AB-rent


WIĘCEJ
Card image cap

Busy Speedy Gonzales Małgorzata Jeleń


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl