Warfactory Marek Laskowski - Drewniana podstawka na karty


Dla miłośników tradycyjnych rozgrywek mamy do zaproponowania coś specjalnego, czego nie powinno zabraknąć na jego półce. Oferujemy drewnianą podstawkę w kolorze zielonym, która przeznaczona jest na karty. Można ją wykorzystać zarówno w celu eksponowania elementów planszówki dla wszystkich bądź jednego gracza, jak i posegregowania talii po zakończonej partii. 

Nasza podstawka drewniana stanowi perfekcyjny wybór dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania oraz trwałe materiały. Stworzona z płyty MDF nie tylko doskonale eksponuje karty podczas gier planszowych, ale również jest ozdobą każdego stołu. Walory użytkowe łączą się z subtelnym, klasycznym designem, który współgra z różnymi stylistykami wnętrz.

Podstawka drewniana na karty do gier planszowych

Szukając idealnego prezentu dla gracza lub chcąc podkreślić rangę domowych turniejów kart, warto wybrać akcesorium, które będzie zarówno praktyczne. Nasza podstawka drewniana zapewnia wygodę użytkowania – karty są zawsze dobrze widoczne i łatwo dostępne, a ponadto chronione przed przypadkowymi zabrudzeniami czy zagnieceniami. W tym miejscu oferujemy model w kolorze zielonym, który użyjesz nie tylko do posegregowania talii, ale również w celach kolekcjonerskich. Co więcej, egzemplarz ten pomieści 5 kart w koszulkach w rozmiarze 63,5 x 88 cm. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania naszego produktu, który okaże się niezbędnym elementem podczas rozgrywania wielu partii gier planszowych. Jeśli więc lubisz planszówki, a do tego zależy Ci na tym, aby wszystkie elementy gry znajdowały się w jednym, uporządkowanym miejscu, koniecznie kup proponowane przez nas akcesorium. Nie czekaj dłużej  i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. WWW: https://www.geekmod.pl/

Dodano: 2024-03-08

Miejscowość: Warszawa

Adres: Brukselska 17

Kod pocztowy: 03-973

Telefon:WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl