Smile Studio Stomatologia - Implant zęba Poznań cena


Utrata części lub całości uzębienia może dotyczyć osób w różnym wieku. Wypadek oraz choroba to dwa główne czynniki przyczyniające się do uszkodzenia zębów. By przywrócić uśmiech na twarzy, warto zdecydować się na wstawienie implantów zębowych. Jest to bardzo szybkie i przede wszystkim jedno z najlepszych rozwiązań dla osób mających ubytki w uzębieniu. Właściwe wstawienie implantów pozwala pacjentowi sięgać nawet po twarde posiłki.

Poznańska klinika Smile Studio proces leczenia rozpoczyna od przeprowadzenia fachowej diagnostyki. Określenie faktycznego stanu uzębienia danego pacjenta pozwala na wdrożenie indywidualnego leczenia. Wszczepienie implantu polega na jego bezpośrednim połączeniu z kością. Gwarantuje to wieloletnie korzystanie z implantów, które pozwalają cieszyć się uzyskaniem zdrowego uśmiechu. Wykonywany przez dentystów zabieg wszczepienia implantów jest zawsze bezbolesny, ponieważ jest on realizowany w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci kliniki mogą także skorzystać ze znieczulenia komputerowego, które jest również bezbolesne. W ten sposób każdy pacjent może liczyć na pełen komfort podczas wykonywania zabiegu.

Implanty zębowe, czyli co warto wiedzieć

Po wykonaniu zabiegu, lekarz przepisuje pacjentowi odpowiednie leki, a także zalecenia jak zachowywać się podczas rekonwalescencji m.in. wykonywania jakich czynności należy unikać. Według dostępnych badań zabiegi wstawiania implantów zębów cieszą się wysokim poziomem powodzenia (wynosi on aż 97%). Z implantów można korzystać przez wiele lat, jednak należy dbać o higienę jamy ustnej oraz wybierać się na wizyty kontrolne u dentysty.

Cena za implant zęba w Poznaniu jest ustalana każdorazowo indywidualnie. Poznanie potrzeb pacjentów oraz ich oczekiwań sprawia, że możliwy jest wybór najlepszej drogi leczenia. Konsultacje stomatologiczne obejmują właściwą diagnostykę, podczas której wykonywane są m.in. zdjęcia RTG uzębienia. Dentyści pracujący w klinice wszczepiają tylko sprawdzone implanty pochodzące od marki działającej na rynku już od ponad 30 lat. Podczas zabiegów wykorzystywany jest system Astra Tech Implant System, którego wysoka skuteczność jest udokumentowana.WWW: https://www.smilestudio.pl/

Dodano: 2019-12-28

Miejscowość: Poznań

Adres: Wergiliusza 27

Kod pocztowy: 60-461

Telefon: 667 490 940WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Leon Travel - wynajem autokarów


WIĘCEJ
Card image cap

ZIMEX SCAPA Import-Export


WIĘCEJ
© Copyright 2023 | robomotion.rzeszow.pl