Leon Travel - wynajem autokarów - Autokary Poznań


Przejazdy środkami transportu drogowego zajmują dużo czasu. Priorytetem jest przybycie na miejsce bezpiecznie i na czas. Kiedy podróżuje większa grupa osób, pojawia się problem, jak dostać się do celu podróży za możliwie najmniejsze pieniądze, bez tracenia na jakości usługi. Wszystkie te problemy rozwiązuje nawiązanie stałej lub jednorazowej współpracy z licencjonowanym przewoźnikiem. Autokary w Poznaniu i inne samochody oraz przyczepę np. na bagaż wynajmuje firma przewozowa LeonTravel.

Komfortowe i bezpieczne przewozy pracownicze, wycieczki czy pielgrzymki

W ofercie znajdują się pojazdy marki Mercedes, Peugeot, Isuzu, Man Lion`s, Neoplan, Scania. Po pierwszym kontakcie z klientem kompetentne osoby poinformują o dostępnych możliwościach i wskażą najodpowiedniejszy pojazd z zaufanym kierowcą. Flota pojazdów jest tak dobrana, aby móc spełnić oczekiwania wszystkich, które potrzebują samochodu osobowego, busa, autobusu czy autokaru. Pojazdy są nowoczesne i doskonale wyposażone. Firma dowozi klientów na imprezy, uroczystości, wydarzenia o charakterze prywatnym i służbowym. Wykonuje również przejazdy na trasie z Poznania do Berlina, na lotnisko Schönefeld oraz Tegel. Kierowcy i pracownicy gwarantują punktualność, wysoką kulturę osobistą, znajomość tras, szybkie reagowanie na nieprzewidziane sytuacje. 

Przejazdy w Polsce i Europie

Autokary idealnie sprawdzają się na długich, polskich i międzynarodowych trasach. W autokarze może przebywać maksymalnie 50 pasażerów. Z wynajmu korzystają biura podróży i inni organizatorzy wycieczek, imprez firmowych i pielgrzymek.

Elastyczna oferta każdorazowo dopasowywana do oczekiwań klienta

Osoby, które muszą pokonywać regularnie określone trasy, mogą wynająć cykliczne przejazdy na dłuższy okres czasu. To doskonałe rozwiązanie np. dla osób, które codziennie muszą dostać się do miejsca pracy. Jedyny wymóg to taki, aby grupa miała charakter zorganizowany. Inne ograniczenia nie istnieją. Firma współpracuje z ekipami budowlanymi, brygadami remontowymi, grupami montażowymi i  pracownikami wszelkich zakładów produkcyjnych i przemysłowych.WWW: https://leontravel.pl/

Dodano: 2019-12-27

Miejscowość: Poznań

Adres: Wieruszowska 10

Kod pocztowy: 60-101

Telefon: 600 370 318

Źródła: https://leontravel.pl/


Autor: Józef Wysocki


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Gabinet Stomatologiczny Dent


WIĘCEJ
Card image cap

Smile Studio Stomatologia


WIĘCEJ
Card image cap

ZIMEX SCAPA Import-Export


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl