Racoon Polska - Włosy doczepiane na taśmie


Posiadanie długich włosów to marzenie wielu kobiet. Dobrze by było, gdyby były też gęste, lśniące i zdrowe. Średnia długość wzrostu włosa to centymetr w ciągu miesiąca. Przy odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji można osiągnąć wzrost o około 2 cm miesięcznie. To jednak nadal długo i nie każda kobieta ma ochotę czekać na upragniony efekt miesiącami. Niekiedy liczy się każdy tydzień. Zbliża się ważne wydarzenie, na którym chce się wyglądać zjawiskowo, a to wręcz niemożliwe bez odpowiedniej fryzury. Styliści fryzur wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i od dziesięcioleci opracowują coraz doskonalsze metody przedłużania i zagęszczania włosów. W ciągu jednego dnia można uzyskać włosy dowolnej długości, gęstości i koloru.  Profesjonalne firmy, takie jak Racoon, oferują wiele metod, gdzie sztuczne pasma przyczepia się do naturalnych włosów. Można wybierać spośród włosów naturalnych (w tym słowiańskich) i syntetycznych. Dobór techniki najlepiej powierzyć doświadczonym fryzjerom, którzy ocenią stan naturalnych włosów i doradzą najlepsze rozwiązanie.

Metody przedłużania i zagęszczania włosów

  • Włosy doczepiane na zgrzewy - unikalna metoda łączenia włosów z użyciem bezpiecznego kleju rozgrzewanego w aplikatorze. Sposób jest całkowicie bezpieczny dla naturalnych włosów. Możliwość doczepienia 150-200 pasemek w krótkim czasie, choć ilość można znacznie zwiększyć w zależności od oczekiwań klienta. Łączenie osiąga rozmiar ziarenka ryżu i jest przezroczyste. Umiejscowienie około centymetra od skóry głowy sprawia, że efekt jest bardzo naturalny. Włosy zachowują się jak własne. Można je swobodnie stylizować. 
  • Włosy doczepiane na taśmie - świetna alternatywa dla zgrzewania. Dopinki są umieszczone na specjalnych elastycznych plasterkach, które można wymieniać. Są niewidoczne i wygodne w użytkowaniu. Mogą utrzymać się aż do 4 tygodni.
  • Treski clip-in - natychmiastowa zmiana wizerunku do osiągnięcia w warunkach domowych. Dodatkowe pasemka przyczepia się za pomocą niewielkich grzebyczków. Tresek można używać wielokrotnie. 

 

 

  

 

 WWW: https://www.racoon.pl/

Dodano: 2019-12-27

Miejscowość: Warszawa

Adres: Szpitalna 5

Kod pocztowy: 00--03

Telefon: 22 828 41 03

Źródła: http://www.racoon.pl/wlosy/


Autor: Rozalia Kalinowska


Społeczność:


WYSTAW OPINIE:Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

CAMPERY ASONE


WIĘCEJ
Card image cap

Glassandmore.pl


WIĘCEJ
Card image cap

Centrum Medyczne MEDGEN


WIĘCEJ
© Copyright 2024 | robomotion.rzeszow.pl